Çözüldü Skyrim SE Menüde Mods seçeneği gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

pixeliko

Hectopat
Makaleler
16
Yer
Türkiye
Neden oldu anlamadım, Xbox uygulamasından oynuyorum bu arada. Platform PC. Mods kısmı gitti, NMM de kullanıyorum. Neden böyle olmuş olabilir, bu sorunu yaşayan var mı hiç?

Oyunun içinden Türkçe yamamı kurdunuz?

Son düzenleme:
Çözüm
Anniversary değil benimki. Bir de yamayı nasıl sileceğim?

Anniversary DLC'si gerekli değil oyun son sürüm olması yeterli (1.6 diye geçiyor oyunun sürümü). Oyunun data klasöründe 3 adet sseturkish isimli dosyalar olacak onları sil. Sonra bu modu kur. Attığım linkde aşağıda kurulum talimatı var onu uygula sorunun düzelecek.

Anniversary DLC'si gerekli değil oyun son sürüm olması yeterli (1.6 diye geçiyor oyunun sürümü). Oyunun data klasöründe 3 adet sseturkish isimli dosyalar olacak onları sil. Sonra bu modu kur. Attığım linkde aşağıda kurulum talimatı var onu uygula sorunun düzelecek.
i harfi kutucuk gözüküyor ne yapabilirim?

Hocam konuyla alakasız olabilir ama. Ben Anniversary Edition almadım ama SKSE indirirken bana Anniversary sürümünü indir diyor. Mod sürümleri de kırmızı kırmızı gözüküyor garip bir hâl aldı.
31.png

Yeni konular

Geri
Yukarı