Skyrim SE skse yüklenir mi?

ihsans?

Decapat
Skyrim'i daha önce normal olarak indirdim ve modladım. Skyrim'in normalde envanteri konsola göre tasarlandığı için bir mod olan ve bayağı da ünlü olan skse indiriyordum ve envanterim aşağıda gördüğünüz resimdeki gibi oluyordu. Bu arada resmi internetten aldım error yazıyor bunla alakası yok.
Şimdi gelelim asıl kısma, Skyrim Special Edition alırsam yine bu şekil SKSE yükleyebilir miyim? Çünkü yıllar önce baktığımda SKSE special edition ise yüklenmiyor.

hqdefault.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Yüklenebiliyor skyrim se açık olarak söylemek gerekirse '' Special Edition '' daha sonra çıkmış güncel bir versiyon olarak sunuldu. Fakat çoğu modu desteklemediğinden sıkıntı yaratıyordu. Skse gibi modlar Special Editiona uyarlandı daha sonra yani sorunuzun cevabını olumlu olarak yanıtlayabilirim ama her mod uyarlanmış değil. Hatta bazıları uyarlanmış olmasına rağmen diğer modlarla çok çakışıyor. Youtubeda bununla ilgili videolar yapan türk arkadaşlarda var. Special Editionda bu tarz sıkıntılar olduğunu söylüyorlar.

@ihsans? Ben de bayadır oynamıyorum. Net bir bilgim yok. Ama arkadaşın söylediği gibi eski oyuna göre her mod'u desteklemiyor. O yüzden halen oynayacaklara eski oyunu öneriyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı