Satılık Skyrim SE, Witcher 3, New Vegas 10TL

Makaleler
1
Dikkatli okunması rica olunur!
Hesaptaki oyunlar aşağıdadır. Offline şekilde satılır. 10TL son fiyattır, ödeme Steam cüzdan kodu ile yapılır. Cüzdan kodları aldığınız hesapta kullanılacaktır ve para birikince, size de danışılıp ortak daha fazla oyun alınacaktır. Hem kendim de oynamış olurum. :) (Online oyun oynanmaz) (Witcher GOTY Edition'dır.)
DC: Enes..#6851

Ekran Alıntısı.PNG

Günceldir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dikkatli okunması rica olunur!
Hesaptaki oyunlar aşağıdadır. Aile paylaşımı şekilde satılır. 10TL son fiyattır, ödeme Steam cüzdan kodu ile yapılır. Cüzdan kodları aldığınız hesapta kullanılacaktır ve para birikince, size de danışılıp ortak daha fazla oyun alınacaktır. Hem kendim de oynamış olurum. :) (Online oyun oynanmaz) (Witcher GOTY Edition'dır.)
DC: Enes..#6851

Eki Görüntüle 971935
Günceldir.
Bildiğim kadarıyla aile paylaşımı yapınca oyunlar hesaba kaydedilmiyor. Yani oyunlar bize geçmeyecek.

Bildiğim kadarıyla aile paylaşımı yapınca oyunlar hesaba kaydedilmiyor. Yani oyunlar bize geçmeyecek.

Yok hocam aile paylaşımı derken, hesabı vereceğim aile görünümü ile offline takılacak alan arkadaş. Yanlış yazmışım.
@Aeklink hocam dediğim şekilde satan çok arkadaş var, yanlış mıyım? Olmaz mı?

Yok hocam aile paylaşımı derken, hesabı vereceğim aile görünümü ile offline takılacak alan arkadaş. Yanlış yazmışım.
@Aeklink hocam dediğim şekilde satan çok arkadaş var, yanlış mıyım? Olmaz mı?
Bilmiyorum ben de tam. Dün alttaki konuda konuştuk ama biraz muallakta kaldı. Satan arkadaş ta aile paylaşımı ile başka bir hesaba geçirmiş oyunları. O hesabı satıyor.
Yani çok basit bir yöntem. Bence Valve bunu düşünmüştür.
İsterseniz deneyin farklı bir bilgisayardan.

Geri
Yukarı