Skyrim, Skyui modu kurulmuyor

pixeliko

Hectopat
Makaleler
16
Yer
Türkiye
Dün saatlerce uğraştım, videolar izledim ama ne yaptıysam olmadı. Her seferinde bir sıkıntı oldu, nasıl kurulduğunu en ince detayına kadar basit basit anlatabilecek biri var mı? SKSE de kurmam lazım sanırım, onu da söylerseniz çok iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Can Sungur'un bu rehberini izlemeni öneririm, gayet basit ve anlaşılır bir şekilde anlatıyor. Atlamadan sonuna kadar izlersen rahatça yaparsın. Videoların devamı da var eğer farklı modlar kurmak istersen diye.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Can Sungur'u izledim ancak mod manager uygulamasında fark vardı, büyük ihtimalle yıl farkından. O yüzden yapamadım. Sosyal'de bir arkadaşımızın yazısı sayesinde yaptım, Mod Manager olmadan oyun dosyalarına kurdurdu direk. O sayede yapabildim.

Can Sungur'u izledim ancak mod manager uygulamasında fark vardı, büyük ihtimalle yıl farkından. O yüzden yapamadım. Sosyal'de bir arkadaşımızın yazısı sayesinde yaptım, Mod Manager olmadan oyun dosyalarına kurdurdu direk. O sayede yapabildim.
O program da hala indirilebiliyor nexusmods sitesinden fakat önerilmediği için aşağılarda kalıyor biraz.

Nasıl yaptınız ben Türkçe yamayla sui yı birlikte çalıştıramıyorum bir türlü yardımcı olabilecek var mı Special Edition'da.
@pixeliko hangi yazı olduğunu paylaşabilirmisin ?

Nasıl yaptınız ben Türkçe yamayla sui yı birlikte çalıştıramıyorum bir türlü yardımcı olabilecek var mı Special Edition'da.
@pixeliko hangi yazı olduğunu paylaşabilirmisin ?
Special Edition değil maalesef benim bilmiyorum, isterseniz yeni konu açın bilen birileri yardımcı olur.

Geri
Yukarı