Skyrim Special Edition 60 FPS sınırı kaldırma

03İsmail27

Hectopat
Merhaba, 144 Hz monitörüm var ve oyunda sabit olarak 60 FPS alıyorum. Oyunu alabileceğim en iyi performansla oynamak istiyorum. Ayrıca bundan kaynaklı mı bilmiyorum ama ara sıra ekranda yırtılmalar fark ettim. Oyun ayarlarında V-Sync ayarı göremedim. Bir kaç yöntem denedim ama işe yaramadı. Bu 60 FPS sınırını nasıl kaldırabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Skyrim Special Edition FPS Unlock Bu sayfadaki yöntemleri sırasıyla uyguladığınız takdirde FPS değerleri 60'ın üzerine çıkacaktır.

Teşekkür ederim cevap için. Edit: Oldu teşekkür ederim.

Skyrim SE'nin FPS limitini kaldırmayın, kaldırmanız sonucu bir çok fizik sorunu ve grafiksel sorunlar ortaya çıkabilir.

Daha üzerine ağır grafik modları da kurmayı planlıyorum. Sorunlar tolere edilemeyecek şekilde mi ?

Son düzenleme:
Ben de deneme amaçlı Skyrim Special Edition'ın 60 FPS kilidini bir ara kırıp oynamıştım. Genel olarak oynanış dinamiği ve fiziklerinde rahatsız edici boyutta herhangi bir sorun görmemiştim. Tek istisna olarak; bazen kapalı ev/binaların içine girdiğim zaman, odada bulunan eşyaların bir anda havada uçuşup karaktere zarar verdiğini gözlemlemiştim. Bu aslında oyun içerisinde göz ardı edilebilir bir durum gibi gözükse de, kapalı mekana girmek zorunda olduğumuz ana ve yan görevleri yaparken büyük sıkıntı yaratabilir. Bu yüzden, bu yöntemin, @Astrein'in de belirtmiş olduğu gibi sağlıklı bir yöntem olmadığını düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı