Skyrim Special Edition Mod Kurma

Kendomen

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Skyrim Special Edition'a mod yüklemek istiyorum. Nexus Mod Manager ile modları yükledim ama oyunda hiçbirisi aktif olmadı. Nasıl doğru kurulum yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun içinde modlar kısmından aktif ettiniz mi?
Modlar kısmında gözükmüyor ki. Nexus Mod Manager, Skyrim'in mod klasörünü seçmeme izin vermiyor, bu hatayı veriyor.
Adsızx.png

Dostum steam'in o klasör üzerinde yetkisi olduğu için NMM o klasörü kullanamıyor ve senin başka bir klasör kullanmanı istiyor. Çünkü o klasör Steam üzerinde kullanımda. Manuel kurmanızı tavsiye etmem, NMM ile kurmak her zaman daha iyidir, sıkıntı yaşatmaz. Aşağıya bir sayfa bırakıyorum oraya göz atabilirsin.
Nexusmods Forum

Dostum steam'in o klasör üzerinde yetkisi olduğu için NMM o klasörü kullanamıyor ve senin başka bir klasör kullanmanı istiyor. Çünkü o klasör Steam üzerinde kullanımda. Manuel kurmanızı tavsiye etmem, NMM ile kurmak her zaman daha iyidir, sıkıntı yaşatmaz. Aşağıya bir sayfa bırakıyorum oraya göz atabilirsin.
Nexusmods Forum
Hocam orayı okudum da, pek bir şey anlamadım. Adamın mod dosyaları E:\Games\Vortex Mods\Skyrim SE dizinindeymiş. Benimki de D:\Vortex Mods\skyrimse dizininde.

Hocam orayı okudum da, pek bir şey anlamadım. Adamın mod dosyaları E:\Games\Vortex Mods\Skyrim SE dizinindeymiş. Benimki de D:\Vortex Mods\skyrimse dizininde.
Dostum nasıl desem, ben genelde NMM kullanırken otomatik dizin seçiyordu, ancak bu vortex olduğu zaman ve güncellendiği zaman böyle hatalar baş göstermeye başladı, pek anlamadım ancak biraz daha araştırıp dönüş yapacağım sana.

Edit: Nexusmods Forum dostum burada aynı konuya bir çözüm bulmuşlar bir göz at istersen, sanırsam aynı klasörde olmak zorunda değil aynı sürücü yeterli oluyormuş ancak sen yine de bir göz at. Yaklaşık 1,5 yıldır Vortex veya NMM kullanmadım baya unutmuşum, malum iş güç oyun oynamaya vakit kalmıyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı