Çözüldü Skyrim suya bakınca buga giriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Diyar2872

Centipat
Daha fazla  
Ben bir yeni bir RPG oyuncusu olarak Skyrim'i 40 saattir oynuyorum oyunu oynarken müziğin sesini arttırayım dedim ve yapmaz olaydım. Su dosyaları birden buga girdi sesler kafayı yedi falan ben de ne kadar doğrulasam ne kadar silip yüklesem bile her yerden sorun çıkmaya başladı. Tam ekran olmama, ekran kartını tanımama, gibi birçok sorun yaşadım. Hepsini halletsem bile şu su sorununu çözemedim. Sorunum tam olarak şu ben suyun bulundugu bır tarafa dolaylı yoldan baksam bile sular gidip geliyor. Seslerde bozuluyor sizden çözüm önerilerinizi istiyorum. Skyrim'i çok beğendim. Böyle saçma bir durumdan dolayı oyunuda bırakmak istemiyorum.

Çözüm
Dosyaların doğruluğundan eminim diyorsunuz, mod kullanıyorsanız yüklediğiniz modlardan kaynaklanmış olabilir mi?

Sadece Türkçe yama var. Oyunun bozulduğu vakit yamayı da değiştirdim. Yama da bozulmuştu çünkü.
Arkadaşlar, sorunu çözdüm. Sorunun kaynagı Skyrim'de düşey senkronızasyonu kapatmam imiş. Açınca düzeldi gönlümün efendisi.
Dosyaların doğruluğundan eminim diyorsunuz, mod kullanıyorsanız yüklediğiniz modlardan kaynaklanmış olabilirmi?

Dosyaların doğruluğundan eminim diyorsunuz, mod kullanıyorsanız yüklediğiniz modlardan kaynaklanmış olabilir mi?

Sadece Türkçe yama var. Oyunun bozulduğu vakit yamayı da değiştirdim. Yama da bozulmuştu çünkü.
Arkadaşlar, sorunu çözdüm. Sorunun kaynagı Skyrim'de düşey senkronızasyonu kapatmam imiş. Açınca düzeldi gönlümün efendisi.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı