Witcher 3 Sürekli Buga Giriyor

İşletim sistemi
Windows 10

Berk ync

Hectopat
Makaleler
2
Oyuna giriyorum diyorum ki bug olmasın, bir bakıyorum kurtlar üstüme gelirken hop, kılıcım kayboluyor. ONC'a oyunu baştan oynamak zorunda kalıyorum vakit kaybı oluyor. Nedir bu hataların sebebi arkadaşlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Orjinal oyuna sahibim, şu ana kadar sadece bugün oynarken bankacının kolları yoktu ve zindan da elimizde kılıç var gibi görünmesine rağmen yoktu ve vuramıyordum, save'i tekrar yükleyince düzeldi. Bunun dışında şu ana kadar başka hiçbir bug ile karşılaşmadım.

“Withcer 3 en iyi oyundur“ diyenler gelmeden söyleyeyim oyun güzel ama aşırı bug var :D Bunun çözümü yok galiba.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Enis Kirazoğlu duymasın.

Ne crackli ne orjinal, göze batacak sorun yaşamadım oyunda. Oyunu sevemeyenler, sevemeyenleri anlayamıyorum. (/@!*)

Gidin Skyrim V deneyin 100 saatin üzerinde oynayanların gözleri yaşaracaktır.. Ama o bile efsane oyun ayıp olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı