Skyrim Türkçe yama nasıl yapılır?

LEGENDEGOİST

Decapat
Makaleler
1
Skyrim Special Edition var bende. Data klasörüne attım her şeyi ama yama çalışmadı. Ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece türkçe yama kuracaksanız Skyrim Türkçe Yama Kurulumu - Elder Scrolls Türk bu linktekinden yapın lakin türkçe yama modu kurunca oyuna mod kurduğunuz için steam başarımları kapatıyor. Onu düzeltmek için de mod kuruyorsunuz ve o biraz uzun sürüyor. Dediğim gibi türkçe yama kuracaksanız attığım linkten kurun. Steam atölyesindeki güncel değil.

Skyrim Special Edition var bende. Data klasörüne attım her şeyi ama yama çalışmadı. Ne yapabilirim?
Data klasörüne attıktan sonra oyun içinde mods kısmından tiklemeniz lazım.

Sadece türkçe yama kuracaksanız Skyrim Türkçe Yama Kurulumu - Elder Scrolls Türk bu linktekinden yapın lakin türkçe yama modu kurunca oyuna mod kurduğunuz için steam başarımları kapatıyor. Onu düzeltmek için de mod kuruyorsunuz ve o biraz uzun sürüyor. Dediğim gibi türkçe yama kuracaksanız attığım linkten kurun. Steam atölyesindeki güncel değil.

Tamam hocam deneyeceğim bugün.

Yaptım special edition kullanıyorum .Yine no very found diyor.

Tamam hocam deneyeceğim bugün.

Yaptım special edition kullanıyorum .Yine no very found diyor.
@reptile Hocam sende soruna bakabilir misin?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı