Skyrim'de nasıl gelişilir?

Erdal Bakkal

Kilopat
Daha fazla  
Oyunun başında çoğu düşman 1-2 hadi bilemedin 3-4 vuruşta ölüyordu.
Fakat garip bi' adaya geldim buradaki görevleri takip ederken bir zindana geldim, buradaki düşmanlar ne kadar vurursam vurayım ölmüyorlar.
Nasıl karakteri geliştirebilirim? Yetenek puanlarını kullandım, bulabildiğim de en fazla vuran kılıcı kullanıyorum, ama hala hasarım gıdıklıyor.

Buildini, seviyeni, kullandığın kılıcın hasarını vs. ve dungeon'ın adını söylersen bir inceleyeyim.

Garip bir ada yazısını şimdi gördüm, Dragonborn DLC'sini mi başlattınız?

Demircilik ve Tılsımlama yeteneğini geliştir, sağlam zırhlar ve silahlar yap. Bunları yapmak kılıç yeteneğini ya da zırh yeteneğini arttırmaktan daha kolay daha çabuk öldürüp daha zor ölürsün

Buildini, seviyeni, kullandığın kılıcın hasarını vs. ve dungeon'ın adını söylersen bir inceleyeyim.
Miraak görevindeki bir zindandı. Seviyem 5, kılıç olarak da bir tane Warhammer kullanıyorum 33 hasar vuruyor. Build ne bilmiyorum nereden bakılıyor ona?

Demircilik ve Tılsımlama yeteneğini geliştir, sağlam zırhlar ve silahlar yap. Bunları yapmak kılıç yeteneğini ya da zırh yeteneğini arttırmaktan daha kolay daha çabuk öldürüp daha zor ölürsün
Zırh ve silah nereden yapılıyor?

Miraak görevindeki bir zindandı. Seviyem 5, kılıç olarak da bir tane Warhammer kullanıyorum 33 hasar vuruyor. Build ne bilmiyorum nereden bakılıyor ona?

Tam ilk mesajımı düzenlerken yazmışsın. DLC'ye çok erken girmişsin o adadan ayrıl diğer yan görevleri yap. Oyunu bitirince girersin o DLC'ye.

Zırh ve silah nereden yapılıyor?

Build dediğim büyücü müsün, warlock musun, çift kılıç tek kılıç vs. Ama dediğim gibi DLC'ye erken başlamışsın sadece, sende sorun yok.

En basitinden Whiterun'a girdiğin an sağdaki ablayla bir kere konuş sana crafting öğretecek. Oyunda her npc ile konuş.

Şu oyunda yetenek verme tarafını hiç anlayamadım bir sürü şey çıkıyor hangisine vermek gerekli bilemiyor insan. Tek el kılıca veriyordum hepsini o yüzden zevk alamadım hiçbir zaman.

Şu oyunda yetenek verme tarafını hiç anlayamadım bir sürü şey çıkıyor hangisine vermek gerekli bilemiyor insan. Tek el kılıca veriyordum hepsini o yüzden zevk alamadım hiçbir zaman.

Kendini ne hissediyorsan ona veriyorsun aslında. Çok güçlü olayım rol yapmak önemli değil diyorsan stealth ve archery fullersin, ya da ben Skyrim'in dağlarında çobanlık yapan bir babanın gardiyan oğluyum deyip kalkan ve kılıç fuller arada speechten verirsin çünkü ineklerin sütlerini sen satıyormuşsun vesaire.

Geri
Yukarı