Skyrim'i beceremiyorum

canext

Femtopat
Daha fazla  
Skyrim Special Edition'u 70 lirayken satın aldım. Aldıktan sonra bilgisayarıma yükledim ve düşükte oynamaya başladım. İlk başta oyunu sevdim, ejderha geldi bizi kurtardı. Sonra helgen kalesine geldim orada askerlerle kapıştım. Ama garip bir şekilde oyunda ilerleyerek dışarıya adım attığımız zaman yanımdaki adama yankesicilik yapıp sonra saldırabiliyordum. Yanlışlıkla böyle yaptığım için otomatik saveden devam ettim. Bu sefer köye geldik. Yanlışlıkla bu adamın kardeşine vurdum, tüm köyde katliam yaptım. Bir küçük kızı öldüremedim. Sonra da oyuna tekrar TAA şu ayı tarafından başlamamak için oyunu sildim. Bu nasıl oyun arkadaş? Biraz tavsiye verin ne yapmalıyım?

Bethesda RPG konusunda aşırı derece kaliteli ve bir o kadar da gıcık bir yapıya sahip. Bu tarz oyunları manuel save almadan oynayamıyorsunuz. Yine Bethesda'nın RPG türü oyunu olan Fallout New Vegas'ı manuel save ala ala bitirmiştim yoksa oyun bir yerde kitleniyor ya da çok absürt şekilde ilerliyor.

ben kendimi tutamıyorum ama işte, insan görünce gürzle vurasım geliyor.
O oyunla değil sizle ilgili bir sorun hocam :D

Birine vurunca kaç şehirden, ortalık sakinleşince geri döner cezanı ödersin.

Birine vurunca kaç şehirden, ortalık sakinleşince geri döner cezanı ödersin.
ceza derken, adamları öldürürken solda ceza meza yazıyordu. Bu arada tüm köyü soydum çıkmadan önce. İksirden tut tüm giyselere kadar. Bi o küçük kızı öldüremedim, ölmüyor..
Bethesda RPG konusunda aşırı derece kaliteli ve bir o kadar da gıcık bir yapıya sahip. Bu tarz oyunları manuel save almadan oynayamıyorsunuz. Yine Bethesda'nın RPG türü oyunu olan Fallout New Vegas'ı manuel save ala ala bitirmiştim yoksa oyun bir yerde kitleniyor ya da çok absürt şekilde ilerliyor.

O oyunla değil sizle ilgili bir sorun hocam :D
ben dishonored oynadım bu kadar sinir olmadım ya.

ceza derken, adamları öldürürken solda ceza meza yazıyordu. Bu arada tüm köyü soydum çıkmadan önce. İksirden tut tüm giyselere kadar. Bi o küçük kızı öldüremedim, ölmüyor..

ben dishonored oynadım bu kadar sinir olmadım ya.
İşlediğin suça ve tekrarına göre ceza artıyor. Şehre tekrar gelince nöbetçiler zaten durduruyor seni şu kadar cezan var öde yada hapse gir diye.

nöbetçileri öldürürsem n'olur hocam? Wemod ile hilemi açtım herkese tek atıyorum.
Nöbetçiler bir süre sonra tekrar spawn oluyor sadece NPC'ler garanti ölüyor.

Nöbetçiler bir süre sonra tekrar spawn oluyor sadece NPC'ler garanti ölüyor.
Onu da çok tavsiye etmem herkesi öldürme önce bir görevleri yap. Sen başlamadan bitirmiş gibi oynuyon oyunu :D

Geri
Yukarı