Skyrim'i modlama işi artık bambaşka seviyelere gelmişe benziyor

Makaleler
10
Daha fazla  
Çok fazla bu tür videolara rastladım ama şahsen şimdiye kadar gördüklerim arasında en ilginçlerinden biriydi. 2011'de çıkmış bir oyunun günümüzün AAA standartlarına oyuncuların hala taşıyabilmesi muhteşem bir şey. Çünkü yeri geliyor yüzlerce milyon dolarla firmalar bu kadarını bile yapamıyorlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu mod yapımcılarının hepsi bir araya gelip yeni bir oyun yapsa nasıl olurdu acaba?

Hiçbir şey yapamazlardı. Ama araya çok kaliteli diğer konularda çalışacak ekip arkadaşlarını koyarsanız güzel bir iş çıkartırlar.

Çok fazla bu tür videolara rastladım ama şahsen şimdiye kadar gördüklerim arasında en ilginçlerinden biriydi. 2011'de çıkmış bir oyunun günümüzün AAA standartlarına oyuncuların hala taşıyabilmesi muhteşem bir şey. Çünkü yeri geliyor yüzlerce milyon dolarla firmalar bu kadarını bile yapamıyorlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yükleme süreleri 😃. Bu kadar modlamaya karşıyım, bence oyunun ruhunu bozuyor.

Hiçbir şey yapamazlardı. Ama araya çok kaliteli diğer konularda çalışacak ekip arkadaşlarını koyarsanız güzel bir iş çıkartırlar.
O kadar mod yapımcısı tek konuda çalışmayacak tabi illa aralarında farklı konuda uzmanlıkları olan insanlar vardır ve iş dağılımı yapılır güzel bir iş çıkabilir ortaya gibi.

Evet kesinlikle müthiş gözüküyor fakat kullanışlı değil, bir kere bu mod paketleri en az 200GB boyutunda falan oluyorlar, iyimser bile konuşmuş olabilirim gereksiz fazla boyutları.

Mesela ben yine oyunu baştan sona değiştiren bir mod paketi olan Nolvus (belki videodaki o bile olabilir detayları hatırlamıyorum) mod paketini denemiştim ve benden 340GB boş alan talep ediyordu, paketin içinde toplam 1900 adet mod bulunmaktaydı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı