Slav kızı ile evlenmeyi düşünmek

Neden diye sorulduğunda sevmediğini belirtmiş. Kuru kuru uzak durun dememiş.

Okuduğumu gayet iyi anlıyorum. Siz olayın var olan akışını bozup farklı noktaya taşıyorsunuz. Arada bulunan sevmiyorum mesajını yok etmenizden belli.

Diyelim sizin dediğiniz gibi devam etti, sevmiyorum denildiği zaman manevi olarak veya maddi olarak slav ırkı değer mi kaybetti? Züllüme mi uğradı? Ambargo mu yedi? 2. veya 3. sınıf insan muamelesi mi gördü? Domuz mu dendi? Ne bileyim siz Slav'lar bize köle olarak mı doğdunuz denmiş?

Sizin mantığınızdan baktığınızda ırkçılık olabilir ama ırkçılık olsaydı İsveç'li veya Finlandiya'lı biri şu an soykırım yapıyor olurdu ya da ortak karar vererek hareket ettikleri konular olmazdı.

Neresinden baktığınıza bağlı.

Hayır maalesef yanlış anlaşılmışım. Hiçbir şeyin akışını bozmuyorum öyle bir niyet içerisinde değilim. Siz bunu olaya çevirme niyetindesiniz anlaşılan. Çünkü ortada bir olay falan yok.

Irkçı olman haricinde hiçbir problem yok öyleyse mesajına "aynen :)" cevabını vermiş birisinden bahsettiğimizi unutuyorsunuz gelip onun tanımı şu değil budur diyorsunuz.

Kendi kendinize gelin güvey olmayın 1940'ta yazılmış ırkçılık tanımlarınız ile burada ahkam kesmeyin.

Çok güzel olur bence. Slav kızları çok güzel. Hatta en güzel kızlar Slav kızları diyebilirim. Tek sıkıntı dil sanırım.
Şuan Kiril Alfabesini öğrenmeye çalışıyorum bro. Kolay değil. Ama Türkçe'de öğretiyorum ona.
Zaten Kiril Alfabesini öğrenirseniz. Arkası çorap söküğü gibi gelir.

Hayır maalesef yanlış anlaşılmışım. Hiçbir şeyin akışını bozmuyorum öyle bir niyet içerisinde değilim. Siz bunu olaya çevirme niyetindesiniz anlaşılan. Çünkü ortada bir olay falan yok.

Irkçı olman haricinde hiçbir problem yok öyleyse mesajına "aynen :)" cevabını vermiş birisinden bahsettiğimizi unutuyorsunuz gelip onun tanımı şu değil budur diyorsunuz.

Kendi kendinize gelin güvey olmayın 1940'ta yazılmış ırkçılık tanımlarınız ile burada ahkam kesmeyin.
Gece gece iyi güldürdün beni. :D

Şuan Kiril Alfabesini öğrenmeye çalışıyorum bro. Kolay değil. Ama Türkçe'de öğretiyorum ona.
Zaten Kiril Alfabesini öğrenirseniz. Arkası çorap söküğü gibi gelir.
Vallahi ben de bakayım dedim sonra vazgeçtim. Alfabesini öğrenmesi çok zor. Hiragana'nın hepsini öğrendim ama onu öğrenemem muhtemelen.
Eğer başka yerden öğreniyorsanız Haluk Tatar'ın kanalında Rusça eğitim serisi vardı ona da bakabilirsiniz.

Sana randevu alacağım psikiyatriye.
136669356_1825387494279772_7423618778267617662_o.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı