Slav sevgisi olanlar var mı?

Neden bilmiyorum fakat Rus'ları özellikle slavları çok seviyorum kendime yakın hissediyorum. Böyle hissedenler var mı?

Rus'lar, ukraynalılar ve belaruslular(doğu slavları) bizden çok farklı kültürlere sahipler. Keza batı slavları da öyle(çek, slovak, leh). Ama güney slavları ile benzeşiyoruz. Özellikle sırplar ve boşnaklar ile. Makedonları da dahil edebiliriz. Güney slavlarında hırvat ve slovenler bizden bizden biraz farklı. Onunda sebebi osmanlının sadece sırbistan, Makedonya ve bosnayı kontrol etmesi. Sırpça ile ortak ve aynı anlamda kullandığımız bir sürü kelime var.
remove kebap

Slav sevgim yok. Şanlı Osmanlı Devleti tarafından yok edildiler.
İşte kanıt!!!
81A5BBF3-C8C0-4D23-B198-329BA928485C.jpeg

Neden bilmiyorum fakat Rusları özellikle Slavları çok seviyorum kendime yakın hissediyorum. Böyle hissedenler var mı?
Doğu Halklarının ve Akdeniz Halklarının ciddi olarak birbirine yakın olduğunu düşünüyorum. Mesela Rusya - Yunanistan - Bulgaristan - Türkiye, Akdeniz olarak Türkiye - Yunanistan - İtalya - İspanya

Bir milleti hızlı bir Google araştırması ile tanımaya bayılıyorsunuz. Sizler gibi insanlarız yani, fark yok. Hayatta sadece iyi ve kötü insanlar vardır.

Geri
Yukarı