Slayer 2-3070 Ti alınır mı?

Carlaone

Decapat
Yer
balıkesir
Daha fazla  
Merhaba. öncelikle slayer kullanan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim. Servis sorun vs. gibi sıkıntıları oldu mu? Daha önce HP Omen alıp başım yandığı için pişmanım. bir daha böyle sorun olmaması bakımından soruyorum bu konuyu.

@messinicocugu @Str0xy

Son düzenleyen: Moderatör:
GL76 kasa kullanıyor fena değil alınabilir ama bence Legion 5 Pro veya Legion 7 daha iyi olur.

Kendi sitesinde pahalı burada daha ucuz:

Ya ben o bakımdan sormadım, fiyat olarak tamam Trendyol daha hesaplı. Sadece alınıp alınmadığını sormak istiyorum. Bir de kullanan arkadaşlar eski kasa da olabilir servisi vs. sorunlarda yaklaşımları nasıl manasında sormak istedim.
Ben burada GameGaraj Slayer 2 alınır mı? Ya da kullanan arkadaş var mı diye soruyorum. Bana kalkıp laptop önerisi yapmayınız! Fiyat konusunda da Trendyol'da 32,856 TL olduğunu biliyorum. Servisi müşteri temsilcileri falan konusunda bilgi almaya çalışıyorum.

MSI kasa+ 140W 3070+ 12. nesil için alınabilecek en iyi laptoplardan biri. MUX var mı bilmiyorum ama varsa gerçekten çok iyi laptop.

Bu fiyata 3080 Ti bul. Gider direkt alırım.

Evet MUX var.

Ya ben o bakımdan sormadım, fiyat olarak tamam Trendyol daha hesaplı. Sadece alınıp alınmadığını sormak istiyorum. Bir de kullanan arkadaşlar eski kasa da olabilir servisi vs. sorunlarda yaklaşımları nasıl manasında sormak istedim.
Ben burada GameGaraj Slayer 2 alınır mı? Ya da kullanan arkadaş var mı diye soruyorum. Bana kalkıp laptop önerisi yapmayınız! Fiyat konusunda da Trendyol'da 32,856 TL olduğunu biliyorum. Servisi müşteri temsilcileri falan konusunda bilgi almaya çalışıyorum.

Evet MUX var.

Neden bu kadar tepki gösteriyorsunuz? Size yardım ediyoruz o kadar.

Neden bu kadar tepki gösteriyorsunuz? Size yardım ediyoruz o kadar.

Ben cihazı kullanan arkadaşlardan bilgi almak istiyorum. Diğer cihazlarla kıyaslama yapmadım bu mu iyi şu mu iyi diye. Her defasında bu forumda aynı konu oluyor bir şey soruluyor ya da soruyoruz kalkıp bu cihazı alın diyorlar! Daha önce milletin önerisine nazaran gittik aldık 19 gün akla karayı seçtim cihazın iadesi için. Çünkü neden? Kullanan olmadığı için. Kağıt üzerinde yazılan bilgiler güzel oluyor fakat içinde kullandığı malzeme kalitesi düşük olabiliyor. O yüzden de kullanan kişilerin yorum yapmasını istedim.

Ben cihazı kullanan arkadaşlardan bilgi almak istiyorum. Diğer cihazlarla kıyaslama yapmadım bu mu iyi şu mu iyi diye. Her defasında bu forumda aynı konu oluyor bir şey soruluyor ya da soruyoruz kalkıp bu cihazı alın diyorlar! Daha önce milletin önerisine nazaran gittik aldık 19 gün akla karayı seçtim cihazın iadesi için. Çünkü neden? Kullanan olmadığı için. Kağıt üzerinde yazılan bilgiler güzel oluyor fakat içinde kullandığı malzeme kalitesi düşük olabiliyor. O yüzden de kullanan kişilerin yorum yapmasını istedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gidip bakın hocam burada inceleme yapmış.

İndirim kovalarsan bulursun, MSI 40 bin liralık 3080 Ti ekran kartı bugün 25.999 TL yapmış.

Fark ettiyseniz kart o fiyatta. Laptoplar hem daha pahalı hem de içinde onca bileşen varken 50.000 TL altı 3080 Tİ bulamazsınız.

Bu forumun karakteristik özelliklerinden biridir kullanmadığı ürünü önermek. Ya internete girer hemen bir link atar ya da fonlanmış videoları izler öyle önerir. Öneren kişiye sorarsın bunu kullandın mı, kullandiysan fotoğraf atar mısın? Bir daha da cevap vermez. Satin alıp iade ede ede öğreniyorsun hangisi iyi hangisi kötü.

Bu forumun karakteristik özelliklerinden biridir kullanmadığı ürünü önermek. Ya internete girer hemen bir link atar ya da fonlanmış videoları izler öyle önerir. Öneren kişiye sorarsın bunu kullandın mı, kullandiysan fotoğraf atar mısın? Bir daha da cevap vermez. Satin alıp iade ede ede öğreniyorsun hangisi iyi hangisi kötü.

Biz Omen 17 de yaşadık bu sorunu kullanmayanlar çok önerdi bizde bildikleri var deyip kaç kişi aldık cihazı aramızda belki 1 belki 2 kişide sorun çıkmadı sadece diğerleri hep iade aldılar bende şu an iade için uğraşıyorum 21 bine almıştım şimdi o paraya bulmam imkansız ne yapacağız diye kara kara düşünüyoruz.

Biz Omen 17 de yaşadık bu sorunu kullanmayanlar çok önerdi bizde bildikleri var deyip kaç kişi aldık cihazı aramızda belki 1 belki 2 kişide sorun çıkmadı sadece diğerleri hep iade aldılar bende şu an iade için uğraşıyorum 21 bine almıştım şimdi o paraya bulmam imkansız ne yapacağız diye kara kara düşünüyoruz.
Çoğu yorum kasmak için yazıyor. Birşey bildikleri yok. Şu yayıncı da şu kulaklık var çok iyidir, şu kanalda şu mousenin videosu var çok iyidir. Düşünce yapıları bu maalesef. Bende laptop almak üzereyim. Çok konuşan biri vardı istediğim model hakkında. Fotoğraf istedim hala atacak.

Çoğu yorum kasmak için yazıyor. Bir şey bildikleri yok. Şu yayıncı da şu kulaklık var çok iyidir, şu kanalda şu farenin videosu var çok iyidir. Düşünce yapıları bu maalesef. Bende laptop almak üzereyim. Çok konuşan biri vardı istediğim model hakkında. Fotoğraf istedim hala atacak.

Tabii ki cihaz güzel ama kağıt üstünde güzel cihaz yanı 15 gün içinde 100 dereceleri gördü işlemci işlemci macunu yerlerde cihazda bunları ancak kullanan bilebilir sıkıntı bir de Türkiye'de pazar yerinde durmuyor sürekli artıyor.

Burada yorum kasinca herhangi bir hediye gelmiyor kimseye. Zaman geçirmek bilgilenmek ve insanlara yardim etmek için öneri yapiliyor genelde.

Geri
Yukarı