Giyim Slazenger beyaz sneaker 42-43-44 numaralar 245,74 TL

@knightonline55 ve @Reggae Shark 35 derdiniz nedir ? Ne amaçla beğenmedim atıyorsunuz konuya ?
İndirimi pazartesi paylaşmışım. Birileri nasiplensin alsın diye... Hafta başından beri sizi mi bekleyecekti firmalar ?
Forumdakilerin normalde 518 lira olan ayakkabıyı 245 lira ve hatta daha altına alabilmelerini sağlıyoruz. Adamlar gelip beğenmedim atıyor. 😡
Sırf sizin gibi tipler yüzünden insanlara iyilik yapmaktan vazgeçicem !

@knightonline55 ve @Reggae Shark 35 derdiniz nedir ? Ne amaçla beğenmedim atıyorsunuz konuya ?
İndirimi pazartesi paylaşmışım. Birileri nasiplensin alsın diye... Hafta başından beri sizi mi bekleyecekti firmalar ?
Forumdakilerin normalde 518 lira olan ayakkabıyı 245 lira ve hatta daha altına alabilmelerini sağlıyoruz. Adamlar gelip beğenmedim atıyor. 😡
Sırf sizin gibi tipler yüzünden insanlara iyilik yapmaktan vazgeçicem !
Hocam takılmayın öyle kişilere konunuzu acin gecin, zaten forumda her emoji atan kişiyi kafaya taksak kafamızda saç kalmazdı.

Ben size tekrardan çok teşekkür ediyorum t-shirt fiyatına ayakkabı almamı sağladığınız için, konu olmasa göremezdim.

Son düzenleme:
Hocam takılmayın öyle kişilere konunuzu acin gecin, zaten forumda her emoji atan kişiyi kafaya taksak kafamızda saç kalmazdı.

Ben size tekrardan çok teşekkür ediyorum t-shirt fiyatına ayakkabı almamı sağladığınız için, konu olmasa göremezdim.
Haklısınız 👍🏻 tekrar hayırlı olsun. Güle güle kullanın :)

Türkiye'de üretilen Slazenger modellerinin kalitesi baya kötü. Kinetix ile denk sayılırlar. Yine de bu fiyatlara ayakkabı kalmadı bedavaymış.
Bu model gayet rahat bu arada 1 numara küçük almama rağmen. Tabanı vs. olsun rahatsız etmiyor, beklediğimden çok daha yumuşak çıktı. Denemeden yorum yapmamak lazım bazen.

Geri
Yukarı