Sleeping Dogs bittikten sonra yapılacak ekstra şeyler var mı?

Hirok

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar oyunu bitirdim, prestij görevlerinin de çoğu bitti. Acaba şimdi sadece boş boş harita üzerinde dolaşacak mıyım yoksa ekstra bir şeyler var mı?
bir de oyun esnasında amanda, ping falan buluşuyorduk. Onlarla daha buluşmayacak mıyız? Bu arada yılanın yılı'nı vs. oynadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
DLC'leri önerirdim ama siz bitirdiğinizi söylemişsiniz. Zodiac Tournament'i de oynadınız mı? En kaliteli ek içerik olabilir.
Ayrıca kız arkadaşlarınızla bir kez buluştuysanız bir daha buluşmuyorsunuz, bitiyor. Karaoke yapmaya gidebilirsiniz belki. Onun haricinde oyunda maalesef yapılacak başka bir şey yok.

DLC'leri önerirdim ama siz bitirdiğinizi söylemişsiniz. Zodiac Tournament'i de oynadınız mı? En kaliteli ek içerik olabilir.
Ayrıca kız arkadaşlarınızla bir kez buluştuysanız bir daha buluşmuyorsunuz, bitiyor. Karaoke yapmaya gidebilirsiniz belki. Onun haricinde oyunda maalesef yapılacak başka bir şey yok.

Bende bu oyunu oynamayı düşünüyordum sizce kalitelimi oyun akışını sürdürebilir mi biraz spoiler vermeden bilgi verir misiniz acaba.

Bende bu oyunu oynamayı düşünüyordum sizce kalitelimi oyun akışını sürdürebilir mi biraz spoiler vermeden bilgi verir misiniz acaba.
Oyun gayet muazzam. İki kez bitirdim ve yaklaşık 30 saatimi harcadım.
Senaryo oldu bittiye getirilmiyor ve ayrıntılı şekilde işleniyor.

Spoiler vermeden anlatın demişsiniz, o zaman size şunu söyleyeyim:
Hikaye akışı Kurtlar Vadisi'nin ilk 55 bölümü gibi izlediyseniz.
"Konseye girmek için Çakır'ın omuzları üzerinde yükselmek" terimi hikayeyi yeterince özetler.

Onun haricinde Hong Kong teması çok güzel aktarılmış ve grafik kalitesi gayet güzel. Dövüş mekanikleri ise oyunun temel noktalarından biri olduğu için yine tatmin edici. Açık dünya ise maalesef biraz boş ama yine de yapılabilecek keyifli yan etkinlikler var karaoke yapmak, dövüş kulübüne gitmek, yarışlara katılmak gibi. Bir GTA çeşitliliği beklememek gerek elbette. Arabaları ve sürüş hissiyatını ben beğeniyorum. Ayrıca bazı indirilebilir içerikler de kaliteli ve farklı hikayeler sunuyor.

Kısaca: Şiddetle öneririm, alın oynayın. Puanım 85/100.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı