Oyun Sleeping Dogs: Definitive Edition 13,35 TL

Açık dünya ve araba sürüş mekanikleri nasıl? Watch Dogs serisi de GTA'nın farklı şeyler eklenmiş hâli gibiydi fakat baktığında seride düzgün olan tek oyun Watch Dogs 2.
Açık dünyası fena değil, Hong Kong'da geçiyor oyun. Araba sürüş mekanikleri GTA kadar rahat değil ama Watch Dogs kadar kötü de değil, idare eder. Ben bu oyunun hikayesini, havasını genel olarak çok beğeniyorum. Dövüş mekanikleri de tatmin edici. Tavsiye ederim kesinlikle, indirime girmişken bende alıp tekrar oynayacağım.

Ha birde oyunda polis olup şok tabancasıyla milleti şoklayıp kelepçeleyebiliyorsunuz. Çok eğlenceli.

Açık dünya ve araba sürüş mekanikleri nasıl? Watch Dogs serisi de GTA'nın farklı şeyler eklenmiş hâli gibiydi fakat baktığında seride düzgün olan tek oyun Watch Dogs 2.
Bence ikisi de gayet iyi ama sürüş mekaniğine alışmanız az bir zaman alabilir belki.

Bu fiyata böyle şahane bir oyuna sahip olmak muhteşem bir şey. Harika bir oyundur, kesinlikle pişman etmez sizi.

Hocam 2014’te laptoptan Hd7670’le oynamıştım. Grafikleri güzel. Hikayesine güzel sinematiği de var diye hatırlıyorum. Araba sürüşü kendine has bi stili vardı. Direksiyon biraz tuhaftı sanırım.

Kanka açık dünya için oyunu alacaksan önermem açık dünyada fazla etkileşim yok (berber gibi şeyler)
Açık dünyada boş boş gezmek değil amacım hocam. Bir tek Spider-Man ve Infamous serisi o konuda bana keyif vermişti. Onlarda süper güç fantezisi diyeceğimiz türden oyunlar zaten. GTA gibi canlı hissettiren, gezerken seni boğmayan bir açık dünyası var mı diye sormak istemiştim aslında.

Açık dünyada boş boş gezmek değil amacım hocam. Bir tek Spider-Man ve ınfamous serisi o konuda bana keyif vermişti. Onlarda süper güç fantezisi diyeceğimiz türden oyunlar zaten. GTA gibi canlı hissettiren, gezerken seni boğmayan bir açık dünyası var mı diye sormak istemiştim aslında.

Hocam açık dünya bana keyif vermişti yarış görevleri falan oluyor yan görev olarak al derim ama oynanış videosuna bakıp son kararı ver bence.

Günümüzde gideri var mı? Sonra hem zamlanır hem de şans vereyim diye alıp aldıktan 10 ay sonra 2 saat oynayıp sevmeyip sileceğim oyunların arasına katılmasını istemem.
Eğer hikaye odaklı oynarsanız 15 saat civarında bitirebilirsiniz, ancak açık dünyası mükemmel olmasa bile günümüzde çıkan bazı oyunlardan daha iyi. Hikayesi bu temaya ilginiz varsa epey eğlenip bağlanabileceğin tarzda. @hadwiger 'in dediği gibi polis modu da çok eğlencelidir saatlerimi gömdüğüm bir mod :).

Pek bir şey söylemeye gerek yok mükemmel oyun, mükemmel fiyat. Zam gelmeden kaçırılmaması gerek.

Sleeping Dogs: Definitive Edition 13,35₺
Hemen aldım. Teşekkürler.
Sırada Dying Light 1, MGS5, Deus Ex HR ve MD ve Don't Starve bekliyorum. Zamlanmazsa bunları da alacağım.

Geri
Yukarı