Slim Driver & Driver Booster Güvenilir Mi?

RangerGamer

Hectopat
Arkadaşlar yeni sistem alınca tektek driver kurmak kabul edelim hepimize zor geliyor. Biz hemen oyunlara dalalım istiyoruz :) Başlıkta belirttiğim bu programlar doğru driverları bulurlar mı güvenilir midir?

Kullanılmalarını önermiyoruz. Donanımlarınızın üreticileri, kendi web sitelerinde güncel sürücüleri paylaşır, oradan indirip kurun.

Kullanılmalarını önermiyoruz. Donanımlarınızın üreticileri, kendi web sitelerinde güncel sürücüleri paylaşır, oradan indirip kurun.
Şöyle bir şey duydum. Yeni sistem aldık Win10 format attık Win10 hemen kendi driverleri indiryormuş bize sormadan biz sadece kartı indiriyor muşuz doğru mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 ve çok sayıda cihaz için (örneğin, ağ bağdaştırıcıları, monitör, yazıcı ve ekran kartları) sürücü güncellemeleri, Windows Update aracılığıyla otomatik olarak indirilir ve yüklenir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Driver Pack Solutions kullanıyorum gayet memnunum.

Sistemde sorun yaşadığınızda ilk öneri format atmanız olacaktır. (y)

Biz herhangi bir 3. parti sürücü güncelleme uygulamasını kullanmanızı önermiyoruz. Elle yükleyin. Eğer bulamazsanız da yine konu açarsınız, yardımcı oluruz.

Sistemde sorun yaşadığınızda ilk öneri format atmanız olacaktır. (y)

Biz herhangi bir 3. parti sürücü güncelleme uygulamasını kullanmanızı önermiyoruz. Elle yükleyin. Eğer bulamazsanız da yine konu açarsınız, yardımcı oluruz.

6-7 ay boyunca tüm müşterilerimde o programı kullandım hiçbir problem yaşamadım :)

Driver booster biraz sıkıntı. Yani 10 kişiden 6 sında problem çıkarmıştır. Ben şahsen driverpack kullanıyorum. Ancak tabii ki de resmi internet sitesinden indirip kurmak daha iyi ve güvenlidir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı