Slimjet kullanılır mı?

Chrome bir yana diğer tarayıcılar ya senin verini gizlice alıyor ya da Chromium tabanlı doğal olarak Chrome türevleri. Mozilla dene istersen ama inanılmaz fark olacağını sanmıyorum. Bence kaynaktan ziyade uygulama ne kadar hızlı ve güvenli şeklinde bakmalısın diye düşünüyorum.

Slimjet nedir? Sigara markası gibi 😂 bilindik kaliteli şeyler kullan, Mozilla & Chrome gibi.

Güvende olursun ve web deneyimin artar bu tarz tarayıcıları HTML5 testinden gecirebilirsin.

Unutma RAM'ler kullanılmak için vardır.

RAM miktarim yetmiyor dersen, günümüzün ihtiyaçlarına uygun bir bilgisayarın yoktur ve bu tarz durumlar daha eski Windows sürümleri ya da güncel hafif Linux dağıtımları ile web deneyimini hızlandırırsın.

Para için değil, insanlık için internet — Mozilla

Ücretsiz Güvenli Net

Güncelleme takıntınız yoksa Slimjet kullanılabilir. Chromium tabanlı tarayıcılar içerisinde en az ram tüketen tarayıcıların başında gelir. Portable versiyonunu alternatif tarayıcı olarak kullanıyorum zaman zaman. Tek dezavantajı güncelleme konusunda biraz geriden gelmesi, mevcut chromium 103 sürümündeyken slimjet'in son versiyonu 101 sürümünü kullanıyor. Bu sizin için sorun teşkil etmiyorsa tavsiye ederim. Özellikle düşük konfigürasyonlu sistemler için biçilmiş kaftan.

Geri
Yukarı