Sll decrypt güvenilir mi?

xelomixx

Centipat
Merhaba arkadaşlar, ETS 2 oynuyorum ve bu zamana kadar her zaman sll decrypt programını tırlarımın beygir, şanzıman değiştirmek veya modifiye etmek için kullanıyordum. Ama yeni bilgisayar aldım. Bilgisayar ile oyunların performansı düşmesinden korkuyorum. Sizce bu program güvenilir mi? Yani performansı düşürür mü veya virüssüz müdür? (oyunun %75'i kullanıyor ama emin olmak istedim)

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi sosyaller hocam. Öncelikle internetteki yayılan her dosyanın bir riski vardır bunu unutmayalım. Kullanmayın derim İnternette o kadar fazla Sll decrypt yüklenmiş ki güvenilir olanı nerdeyse bulunması zordur. Eğer indirmek istiyorsanız iyice araştırın. Risk almak zorunda kalabilirsiniz.

İyi Sosyaller hocam. Öncelikle internetteki yayılan her dosyanın bir riski vardır bunu unutmayalım. Kullanmayın derim İnternette o kadar fazla Sll decrypt yüklenmiş ki güvenilir olanı neredeyse bulunması zordur. Eğer indirmek istiyorsanız iyice araştırın. Risk almak zorunda kalabilirsiniz.
Yakın zamanda indireceğim sanırım. Çünkü kodlu tırlarla gezmek zevkli oluyor. Eski bilgisayarımda programı VirusTotal'de tarattım. Virüs bulmadı. Bir tane Berkay ikizoğlu diye YouTuber var. Verdiği linkten indireceğim.

Sadece VirusTotal yetmeyebilir. Malwarebytes ile Custom tarama yapın veya işinizi sağlama almak için tam tarama yapın.
Doğru diyorsun hocam ama benim bildiğim kadarıyla virüs tarama programları bilgisayarı yavaşlatıyor diye biliyorum.Aklıma şu geldi.Bu programı oyunun %75 den fazlası kullanıyor ve bir sıkıntı yarattığını görmedim.Yine cevaplarınız için teşekkür ederim.

Doğru diyorsun hocam ama benim bildiğim kadarıyla virüs tarama programları bilgisayarı yavaşlatıyor diye biliyorum.Aklıma şu geldi.Bu programı oyunun %75 den fazlası kullanıyor ve bir sıkıntı yarattığını görmedim.Yine cevaplarınız için teşekkür ederim.
Malwarebytes ile tarama isleminiz bitince kapatabilirsiniz. Bu sayede arkada bellek ve ram harcamaz. İsinizi görsün yeter.

Bazen virüs tarama programları veya gerçek zamanlı koruma programları da virüsü göremeyebiliyor. Tavsiyem işinizi sağlama alın güvenli mod açık iken tarayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı