Çözüldü Slow üzgün şarkının adı nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

NiRisai

Hectopat
Arkadaşlar selam. Önceden birkaç videoda gördüğüm bir şarkıyı arıyorum. Belki aranızda bilen vardır diye şarkının kullanıldığı video konularını yazacağım belki bilen vardır. Slow ve sözsüz bir şarkı diye hatırlıyorum.
1) Birbirini aldatan insanları gördükten sonra yüzü maskeli (sadece gözleri gözüken) erkeğin kameraya bakması. (burada şarkı giriyor)
2) Üzgün gym postlarında vardı.
3) Örneğin; denizi gösteriyor bir şey yokmuş gibi daha sonrasında büyük balina vesaire çıkıyor ve şarkı giriyor.
4) Net hatırladığım İngilizce bir video var. Kadın dışarıda komik bir erkeğe güldüğünü anlatıyor (sarışındı yanılmıyorsam) daha sonra erkek arkadaşım olduğunu hatırladım diyor ve yine maskeli bir insan (COD Ghost da olabilir) çıkıyor kameraya bakıyor ve şarkı giriyor.

Var mı böyle slow sözsüz bildiğiniz şarkılar ya da çağrıştırdı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
The Neighborhood - Sweather Weather

Bu olabilir mi acaba?

Sözsüz demişsiniz pardon.

Tek aklıma gelen bu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu tarz derleme videolarından belki daha kolay bulabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı