SM G05 RGB nasıl çalışır?

opakss

Hectopat
Driver yükledim, mod atıyorum herhangi bir RGB özelliği görmedim. Ne yapmam gerekiyor? İzlediğim videolarda USB'yi taktığı an çalışıyor.
Arkadaşlar bu konu hakkında fikri olan yok mu?

Farenin üzerinde ışık butonu var. Onu basınca değişmesi lazım. Bu videoya bakınız;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yazılımın sağ üstünde "Işık" bölümü var. "Işık" bölümünde "LED Modu" yazan yerde ayarlayabiliyorsunz.

Evet denedim. Hatta belki led butonu bozuk olabilir diye sol tık atadım ama çalışıyor. Bakın orda da PC'ye bağladığı an ledler yanıyor. Galiba bana milyonda bir denk geldi. İade ediceğim mecbur saol.

Hocam yazılımın sağ üstünde "Işık" yeri var. O bölüme bastıktan sonra aşağıda "LED Modu" yazan yerin altında RGB modları var.

Hocam yazılımın sağ üstünde "Işık" yeri var. O bölüme bastıktan sonra aşağıda "LED Modu" yazan yerin altında RGB modları var.
Hocam bi ihtimal olabilir ama ben bu mouseu eski bir anakart üzerinden çalıştırıyorum. Ondan kaynaklı olabilir mi?Mouse çalışıyor her şeyi ama rgb çalışmıyor bir tek.

Anakart kaynaklı olacağını hiç zannetmiyorum. Yazılım üzerinden olmuyor mu? Olmuyorsa başka bir PC'den deneyin. Eğer yine olmuyorsa iade edin.

Anakart kaynaklı olacağını hiç zannetmiyorum. Yazılım üzerinden olmuyor mu? Olmuyorsa başka bir PC'den deneyin. Eğer yine olmuyorsa iade edin.
Yazılım üzerinden denedim ama yine olmadı. En iyisi iade etmek teşekkür ederim. Peki bunun gibi sorun yaşayan var mı sizce? Biraz araştırdım ama aldıktan sonra böyle sorun yaşayanı görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı