SM-G611F Root kaldırma

Allmoset

Centipat
Merhabalar, cihazıma (SM-G611F) 2 ay önce root atmıştım bu gün itibariyle öncelikle magisk üzerinde kökü kaldır yapmama rağmen halâ cihazda erişim bulunuyor. Daha sonra Google üzerinde stock ROM dosyasını indirip telefona yükledim ama bazı sorunlara karşılaştım, mobil verinin sadece 4G olması daha önceden 4.5G idi, bunlar pek mühüm değil cihaz daha seri olmaya başladı :) ama şu an halâ Samsung Pass ve diğer kök erişimi olduğunu söyleyip araçları kullanamıyorum. Sebebi ne olabilir? Yardımcı olursanız sevinirim...

Son düzenleyen: Moderatör:
Odin üzerinden STOCK ROM atmayı denediniz mi? Videolara bakıp tekrar deneyin bence.
Evet stock rom attım ancak, sürüm ile ilgili sıkıntılar cıktı bu sefer mobil veri 4G Oldu normalde 4.5G :) çok farklı sürümler denedim hepsinde aynı sorun, asıl konuya gelirsek size tavsiyem android 8.0 üzeri root cekmeyin knox sayacı artıyor. Böyle olunca da pass,s healt ve güvenli klasörü kullanamıyorsunuz yeni sürümlerde knox sayacı sıfırlamayı da baypass etmişler...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı