Smart TV Klavye Dilinin Değişmesi

The Magician

Kilopat
Daha fazla  
Hepsiburada.com'dan siparişini verdiğim Logitech K400 Plus daha bugün geldi. Bir süre kullandım fakat daha sonra galiba yanlış bir tuşa basmamla beraber "İ" harfi ' olarak çıkmaya başladı ve beraberinde Ğ harfi de bir başka şey oldu. Yapışkan tuşlar etkinleşti galiba, yardımcı olabilecek var mı nasıl çözerim bu sorunu?

Yapıyorum fakat Youtube'da halen daha aynı durum. Tüm kombinasyonları denedim fakat olmuyor nasıl düzelteceğim? Ayarlardan baktım Türkçe Q yazıyor.

Youtube girip, Alt + Shift yapabilir misiniz? Sağ alt tarafta böyle görünmesi gerekiyor.

upload_2017-12-1_23-59-52.png

TV ayarlarına baktınız mı? Klavyenin pilini söküp takın. Olmazsa TV ayarlarına bakın ve gerekirse ayarları sıfırlayın.
Hocam Ayarlar'a baktım USB'yi 3.0'dan çıkarıp 2.0'a taktım F'den Q'ya, Q'dan F klavyeye geçirdim ne yaptıysam olmadı Youtube'a girerken yine aynı tabloyla karşılaşıyorum. Ama İnternet'te dolaşırken herhangi bir sorun yok..

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı