Smartgaga emulatör sorunu

MMcMuriqi

Centipat
Merhaba herkes ıyı forumlar.

Recep bey size Twitter'dan yazmıştım bana konu aç demiştiniz.

Öncelikle ben Smartgaga emulator yukledım. 7,12 sürümünü.

Play Store ve PUBG mobılı hıcbır ayarda açmıyor. Fakat Google play 17.2.13 Sürümü ve play hızmetlerının 18.7.19 sürümünü APK olarak kurunca Play Store açılmaya başladı. Ama yine PUBG Mobile açılmıyor. Ayrıca smartgaga emulator Android 4 surumunde oyun gayet akışkan sekılde acılıyor herhangı bır problem olmuyor. Bu sorunu dünya uzerınde sanıyorum kı sadece ben yaşıyorum. Bu konuda.

Denediğim yöntemler.
Renderx dosylarını attım.
OpenGL ve Direct X olarak denedım.
Emulatorun butun çözünürlük ayarlarının varyasyonlarını denedım.
50 kere sıldım yukledım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba herkes ıyı forumlar.

Recep bey size Twitter'dan yazmıştım bana konu aç demiştiniz.

Öncelikle ben Smartgaga emulator yukledım. 7,12 sürümünü.

Play Store ve PUBG mobılı hıcbır ayarda açmıyor. Fakat Google play 17.2.13 Sürümü ve play hızmetlerının 18.7.19 sürümünü APK olarak kurunca Play Store açılmaya başladı. Ama yine PUBG Mobile açılmıyor. Ayrıca smartgaga emulator Android 4 surumunde oyun gayet akışkan sekılde acılıyor herhangı bır problem olmuyor. Bu sorunu dünya uzerınde sanıyorum kı sadece ben yaşıyorum. Bu konuda.

Denediğim yöntemler.
Renderx dosylarını attım.
OpenGL ve Direct X olarak denedım.
Emulatorun butun çözünürlük ayarlarının varyasyonlarını denedım.
50 kere sıldım yukledım.

Smart Gaga benim bildiğim kapatıldı hatta şuan kendi siteleri bile kapalı. Bende kullandım geçen ay farklı bir siteden indirdim kurdum oyun açmasında problem yok PUBG mobile de oynadım ama klavye ayarları olmuyor bir türlü. Araştırdığım kadarı ile emülatör artık kapatıldığı için oyunu desteklemiyormuş. Bence farklı emülatör dene.

Smart Gaga benim bildiğim kapatıldı hatta şuan kendi siteleri bile kapalı. Bende kullandım geçen ay farklı bir siteden indirdim kurdum oyun açmasında problem yok PUBG mobile de oynadım ama klavye ayarları olmuyor bir türlü. Araştırdığım kadarı ile emülatör artık kapatıldığı için oyunu desteklemiyormuş. Bence farklı emülatör dene.
teşekkür ederim. evet destegını kestı smartgaga ama klavye sorunları ıcın yapılacak optımazsyon ayarları var. ben normalde androıd 4 surumunu kullanıyordum smartın kasmadıgı ıcın. tencentte sorun yasıyorum. ayrıca tam olarak sorun destek kesmesı degıl sanırım cunku benden baska herkes yenıden yukleyıp oynayabılıyor cıdden ılgınc bı sorun.

teşekkür ederim. evet destegını kestı smartgaga ama klavye sorunları ıcın yapılacak optımazsyon ayarları var. ben normalde androıd 4 surumunu kullanıyordum smartın kasmadıgı ıcın. tencentte sorun yasıyorum. ayrıca tam olarak sorun destek kesmesı degıl sanırım cunku benden baska herkes yenıden yukleyıp oynayabılıyor cıdden ılgınc bı sorun.
klavye ayarları neler ben yaptım ayar fakat mouse ekrana gömünce hareket ediyor hissediyorum ve ayarlar aniden bozuluyor bu yüzden ikide bir gömüp çıkarıyorum ve bu biraz sıkıntı ayarları varsa çok sevinirim söylersen

Muriqi dostum dünyada malesef tek değilsin. bende önceden pubg mobile oynuyordum kasmıyor diye fakat ne olduysa açmıyor artık sadece pubg mobile değil evil lands ı da açmıyo mlbb yide açmıyor ama bazı oyunları açıyor bende her türlü çözünürlük denedim opengl dxdiag denedim tam açılacak gibi olup kendini kapatıyor sendede değilmi ?

Merhaba sorunu ben çözümü buradan buldum fakat internet hatası veriyor.
Çözüm=

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı