Çözüldü Smite "0cx000007b" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Hala bu hatayı alıyorsunuz.
Öyle bir hata verdiyse önce hatalı dosyayı silmelisiniz.
Yani bu iki dosyayı silin.
C:\Windows\SysWOW64\MSVCP110.dll
C:\Windows\System32\MSVCP110.dll
Ardından bu paketin hem x86 hem de x64 olanını yükleyin.
Siz çözemediğiniz için biz çözelim ve TW paylaşın dedik.
Olmayacak diye bir şey yok. Teamwiever ID ve şifre verin, bağlanıp bakalım.
Ancak siz hala söyleneni 2. defa yapmıyorsunuz. Pardon bu 3. oldu sanırım.

Hala bu hatayı alıyorsunuz.

Siz çözemediğiniz için biz çözelim ve TW paylaşın dedik.

Ancak siz hala söyleneni 2. defa yapmıyorsunuz. Pardon bu 3. oldu sanırım.

Söyleneni neden yapmayayım? Ben de hatayı çözmeye çalışıyorum. Tekrar deneyeceğim.
Dediğiniz her şeyi harfi harfine yerine getirdim.Bundan önce de getirmiştim fakat dll. eksik diye hata veriyordu.İnternetten indirdiğim halde dll.'yi görmüyordu.Şuan dll.'yi atmadım ne derseniz yaptım ve Logfile oluşturdum.Buyrun Logfile5.rar
Bu eksik gösterdiği dll.'yi nerden indirmeliyim.Ben indirdiğim zaman yazdığınız hatadan dolayı oyuna giriş yapamadım.
@Mr.Acar

MSVCP110 yok ama bu var msvcp110_clr0400

Bir de verdiğiniz linklerin birincisini yüklerken hata alıyorum.Zaten bu sürümün başka bir versiyonu yüklü diye.Ne yapmamı önerirsiniz.Bu arada oyuna girerken MSCVP110dll eksik diyor.

Bir de verdiğiniz linklerin birincisini yüklerken hata alıyorum.Zaten bu sürümün başka bir versiyonu yüklü diye.Ne yapmamı önerirsiniz.Bu arada oyuna girerken MSCVP110dll eksik diyor.
@ForAnAngeL
Tamamdır.Sorunu hallettim.Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı