Smok Nord 4 Elektronik Sigara alınır mı?

TheVibe

Kilopat
Yer
Boston, Massachusetts
Daha fazla  
Meslek
Walter Bishop'un Yanında Laboratuvar Asistanı
Dostlar iyi günler. Sigara kullanan birisi değilim, sadece duman ve aroma için arada sırada nargile yapıyorum. Fakat son zamanlarda nargile hazırlamak çok zahmetli gelmeye başladı, eskisi gibi tat alamıyorum. Sadece keyif için Smok Nord 4 alınır mı sizce?

SMOK markasını önermiyorum. Evde 2 tane hurda cihazı yatıyor. Eğer en iyi verim alabileceğiniz bir cihaz arıyorsanız Vaporesso Revenger veya Revenger X öneririm. Coilleri her yerde bulunabiliyor. Revenger modeli tuşlu, X modeli ise dokunmatik. 6 yıldır özensiz bir şekilde kullanmama rağmen sorun yaşamadım. Sıfır almanıza da gerek yok. Telegram grupları var ve oradan temiz mod satın alabilirsiniz. Hijyen sorununuz varsa sadece mod makine alıp atomizeri sıfır alabilirsiniz. E-sigara ile ilgili her türlü sorunuzu cevaplarım.

SMOK markasını önermiyorum. Evde 2 tane hurda cihazı yatıyor. Eğer en iyi verim alabileceğiniz bir cihaz arıyorsanız Vaporesso Revenger veya Revenger X öneririm. Coilleri her yerde bulunabiliyor. Revenger modeli tuşlu, X modeli ise dokunmatik. 6 yıldır özensiz bir şekilde kullanmama rağmen sorun yaşamadım. Sıfır almanıza da gerek yok. Telegram grupları var ve oradan temiz mod satın alabilirsiniz. Hijyen sorununuz varsa sadece mod makine alıp atomizeri sıfır alabilirsiniz. E-sigara ile ilgili her türlü sorunuzu cevaplarım.
Arkadaşımın Revenger X cihazını 2 hafta kullandım gerçekten harika bir makine. İstersem bana satar bile ama maalesef o kadar bütçem yok. Şimdi idareten Nord 4 alıp Yazın işe girdiğim zaman adam akıllı bir şeyler almayı düşünüyorum.

Arkadaşımın Revenger X cihazını 2 hafta kullandım gerçekten harika bir makine. İstersem bana satar bile ama maalesef o kadar bütçem yok. Şimdi idareten Nord 4 alıp Yazın işe girdiğim zaman adamakıllı bir şeyler almayı düşünüyorum.

İlk deneyim için kesinlikle kullanılabilir. Bu arada, 70/30 ve 3mg nikotinli likit kullanın. Sağlığınız için.

İlk deneyim için kesinlikle kullanılabilir. Bu arada, 70/30 ve 3mg nikotinli likit kullanın. Sağlığınız için.
Teşekkür ederim hocam. Bazı arkadaşlar forumlardan almamı söyledi. Esfvape forumundaki satıcılar güvenilir midir sizce? Ya da sizin önerebileceğiniz bir forum veta alışveriş sitesi var mı?

Teşekkür ederim hocam. Bazı arkadaşlar forumlardan almamı söyledi. Esfvape forumundaki satıcılar güvenilir midir sizce? Ya da sizin önerebileceğiniz bir forum veta alışveriş sitesi var mı?

Alınabilir. Referans yoluyla daha güvenilir olabiliyorlar. Sıfır cihaz bazen yasaklı kargolara düşebilir dikkatli olun.

Hocam merhabalar. Yeni başlangıç olarak revenger X almaya değer mi? Bir de nereden alabilirim güvenilir bir site önerir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı