Çözüldü Smok NORD 5 sahte likit zarar verir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

zencipatron

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Smok markasının nord 5 cihazını aldım. Şu an da param olmadığı için likit alamıyorum 2 3 gün sonra alacağım. Elimde üstünde Vozol etiketi olan %5 mg nikotinli likit var e-likit yazıyor üstünde. Sahte olduğu çok belli. Bunu kullanırsam bir sıkıntı çıkarır mı? Sağlık sorunu pek önemli değil bir iki gün kullanacağım coile bir zarar verir mi veya makineye? Normal likit olsa kullanırdım da e-likit yazdığı için şüphelendim biraz. Bilgili arkadaşlar yardım ederse sevinirim.

Çözüm
Coil 0.23 ohmluk var hocam ona taksam olöuyor değil mi 0.2'ye denk geliyor oda.
Dediğim gibi 0.2 ohm coil salt likitte buhar vermez ve boğazınızı çok yakar.

Hocam bir de son bir soru herhangi bir tobaccodan alacağım likit normal likit olma şartıyla coile zarar verir mi?
Tobacco shop'larda satılan likitler çok kalitesiz. Nikotin yok gibi bir şey sadece aroma veriyor. Yine de likit ucuzsa şansınızı deneyebilirsiniz.
Vozol'un %5 mg nikotini 50 mg nikotine denk geliyor sanırım. 50 mg nikotinli likit salt likittir. Coiliniz 0.2-03-04 ohm civarı ise salt likitte buhar vermez ve boğazınızı çok yakar. Salt likit içebileceğiniz kartuş ve coiliniz varsa kullanabilirsiniz.

Vozol'un %5 mg nikotini 50 mg nikotine denk geliyor sanırım. 50 mg nikotinli likit salt likittir. Coiliniz 0.2-03-04 ohm civarı ise salt likitte buhar vermez ve boğazınızı çok yakar. Salt likit içebileceğiniz kartuş ve coiliniz varsa kullanabilirsiniz.

Cihaza zarar vermez en fazla coile verir oda değiştirebilir bir şey zaten.

Pahalı bir tık o yüzden sordum teşekkür ederim.

Hocam bir de son bir soru herhangi bir tobaccodan alacağım likit normal likit olma şartıyla coile zarar verir mi?

Dediğim gibi 0.2 ohm coil salt likitte buhar vermez ve boğazınızı çok yakar.

Tobacco shop'larda satılan likitler çok kalitesiz. Nikotin yok gibi bir şey sadece aroma veriyor. Yine de likit ucuzsa şansınızı deneyebilirsiniz.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı