SMS almak için ne yapmalıyım?

gamecover

Centipat
Makaleler
4
Selamlar, umarım iyisinizdir. Telefondan vs. çok anlamadığım için sorma gereği duydum. Google hesabına girişte SMS almak için ekstra bir şey yapmaya gerek var mı? Yoksa telefon numarasını girip öylece gelmesini mi bekleyeceğim? Ekstra bir şey derken telefonun iyi çekmesi vs.

1640123301855.png

Şu an sesli çağrı seçili, SMS'i seçerseniz evet. Sadece gelmesini bekleyip gelen kodu gireceksiniz.
Güvenmediğiniz sitelere telefon numarası vs. gibi özel bilgileri girmeyin.

Şu an sesli çağrı seçili, SMS'i seçerseniz evet. Sadece gelmesini bekleyip gelen kodu gireceksiniz.
Güvenmediğiniz sitelere telefon numarası vs. gibi özel bilgileri girmeyin.
GMail'e girmeye çalışıyorum hocam zaten vermem. Öylesine seçmiştim o seçeneği.

Tabletin numarasını yazınca gelmemişti daha önce Discord'da. Sebebi ne olabilir acaba?

Buraya da tabletin numarasını vereceğim. Gelir mi acaba?

İlk defa böyle bir gmail ara yüzü görüyorum.

Tabletteki sim kartının numarasını doğru bir şekilde yazığınız halde kod gelmediyse, yoğunluk olabilir belki bilemiyorum. Başka zaman tekrardan deneyin.

Normal şartlarda gelmesi gerekiyor. Doğrulama kodu için değil de başka bir numaradan mesaj yollandığı zaman, mesaj size geliyor mu?
Eğer geliyorsa kodunda gelmesi gerekiyor.

İlk defa böyle bir gmail ara yüzü görüyorum.

Tabletteki sim kartının numarasını doğru bir şekilde yazığınız halde kod gelmediyse, yoğunluk olabilir belki bilemiyorum. Başka zaman tekrardan deneyin.

Normal şartlarda gelmesi gerekiyor. Doğrulama kodu için değil de başka bir numaradan mesaj yollandığı zaman, mesaj size geliyor mu?
Eğer geliyorsa kodunda gelmesi gerekiyor.
Daha önce geldiğini görmedim. Tabletlerde gelmesi için bir şey daha yapıyorduk sanırım.

Bahsettiğiniz arayüz hesaba farklı bir cihazdan giriş yapınca geliyor (eğer kurtarma e-postası veya telefon numarası yoksa).

Numarayı yazdım ve site yenilendi. Bu normal mi?

Son düzenleme:
Daha önce geldiğini görmedim. Tabletlerde gelmesi için bir şey daha yapıyorduk sanırım.

Bahsettiğiniz arayüz hesaba farklı bir cihazdan giriş yapınca geliyor (eğer kurtarma e-postası veya telefon numarası yoksa).

Numarayı yazdım ve site yenilendi. Bu normal mi?
Tabletin numarasından kastınız, tablete takılı olup çalışan bir sim kartı değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı