SMS bombası gönderiyorlar

Phishing tekniği yani oltalama tekniği yapmaya çalışıyor hackerlar dikkatli olun gelene gidene basmayın telefonuna bir format at.

Telefonu yeni aldım sayılır. Bilgisayarda ve ücretli Kaspersky sürümleri mevcut. Bilmediğim ya da güvenmediğim sitelere giriş veya alışveriş yapmıyorum. Eğer ille de yapacaksam da alışveriş ücreti kadar sanal kart açıp işimi gördükten sonra sanal kartı kapatıyorum. Ne bilgisayarımda ne de telefonumda gereksiz uygulama yoktur aynı şekilde crackli yazılımlar da kullanmıyorum hepsi orijinaldir. Ayrıca hiçbir telefonumda da fabrikasyon yazılım dışında kullanmadım. Tüm hesaplarımda da 2ad açıktır. Elimden gelen tüm güvenlik önlemlerimi kendim alıyorum. Bunca şeye rağmen zararlı yazılım yediysem de yapana da helal olsun. En iyi antivirüs olarak önce kendi önlemlerimi aldım sonra da gerekli yazılımlara da başvurdum. Aklıma sadece arabamın ön camındaki numaramdan yapabilecekleri geliyor.

Windows orijinal'mi tamamen yani direk mağazasından falan mı aldın yoksa 10TL 20TL anahtarmı aldın?

Geri
Yukarı