Smurf sorununu nasıl çözerdiniz?

Hocam biraz ağır olmadı mı? :D

IP adresi her evde farklı olduğu için rahatça açılabilir ayrıca donanım kimliğide ucuz anakartlar üstünden açılıp aşılabilir ayrıca herkesin telefonu olduğu için yine 2 hesap açılabilecek. Ama T.C. Kimlik herkesin ömrü hayatı boyunca sadece 1 kere alabileceği bir şey olduğu için T.C. Kimlik en güvenli sistem olur.
Hocam Çin de öyle yapıyorlar :D. Valorant değil de Çin CS'si öyle kayıt alıyor.
evet.

T.C. kimlik ile açardım.
Zamanında Nüfus'tan vatandaşların T.C. kimlik numaraları çalınmıştı. Piyasada iyi satarlar.
En basit çözüm paralı olması ve oyundan kazanılan kozmetiklerin filan satılamaması. Pubg'de kozmetikler Steam üzerinden satılırken smurf, hile kaynıyordu. Şu anda Pubg'de durum nasıl bilmiyorum. Özellikle bir şekilde paraya dönüştürülebilen eşya, elbise, skin vs. hile mıknatısı.

En basit çözüm paralı olması ve oyundan kazanılan kozmetiklerin filan satılamaması. Pubg'de kozmetikler Steam üzerinden satılırken smurf, hile kaynıyordu. Şu anda Pubg'de durum nasıl bilmiyorum. Özellikle bir şekilde paraya dönüştürülebilen eşya, elbise, skin vs. hile mıknatısı.
Hocam anlamadığım için soruyorum. Satılabilen itemler smurf ve hileleri nasıl çoğaltıyor?

Zamanında Nüfus'tan vatandaşların T.C. Kimlik numaraları çalınmıştı. Piyasada iyi satarlar.
En basit çözüm paralı olması ve oyundan kazanılan kozmetiklerin falan satılamaması. PUBG'de kozmetikler Steam üzerinden satılırken smurf, hile kaynıyordu. Şu anda PUBG'de durum nasıl bilmiyorum. Özellikle bir şekilde paraya dönüştürülebilen eşya, elbise, skin vs. hile mıknatısı.

Çalıntı T.C. Kimlik ile açıldığında çalıntı ihbarı verip T.C. Kimliğin olduğu hesabı kapatırdım ve devletten yeni T.C. Kimlik almasını söylerdim. Eski T.C kimlik ile hesap açmaya çalışanlarında IP adresini ve anakartını banlardım.

Bir insan niye smurf hesap kasar oyundaki eşleşme sisteminden ya da eğlenememekten dolayı kasar ilk önce bu 2 sorunu düzeltirim.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı