SN-RW1 takırtı sesi sorunu

wdire

Kilopat
Daha fazla  
Yaklaşık 2 yıllık SN-RW1 kulaklığımdan şu an bilgisayardan ve kulaklığın kablosundan sesi kapatsam bile 'dumb, dumb' gibi bir kalp atışına çok benzeyen takılma sesi geliyor. Kablonun kulaklıktan çıkan ucu takılma sesinin hızı arttıkça daha çok ısınıyor. Bilgisayardan çıkartıp takınca tekrar ısınıp öyle bir ses geliyor daha önce hiç sorun olmamıştı. Bunun dışında diğer sesler hala geliyor ama arkasında bu ses ile birlikte, 1 saat çıkık bekletip tekrar takınca 10 dk sorunsuz çalışıyor. Düzeltmenin herhangi bir yolu var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende öyle bir şey düşünmüştüm, onu çıkartıp bir şekilde belki kullanmaya devam edebilir miyim ?
Vallahi ben o kulaklıgı parçaladım. Yanlışlıkla da olsa parcalandı. Titreşim motoru nasıl anlatsam çıktıktan sonra çalışmama ihtimali var. Ve içi hiçbir şekilde açılmıyor. Kulaklık bozulunca mikrofonu kurtarmak istedim çakmak ile yakarak çıkardım.

Şuan kulaklık hala aynı durumda, ama sorunu tespit etmiş olabilirim. Kulaklığın kendi uygulamasını kaldırıp tekrar kurmaya çalışken kulaklığın takılı olduğunu algılayamadı ve şu arkadan gelen takırtı sesi daha çok kulaklığın ilk takılışında gelen sese benziyor, kabloda sorun varsa büyük ihtimal kulaklık tarafında sorun var. Tamir edilebilir mi ?

Garantisi varsa gönderin veya nerden aldıysan oraya bi danış. Ben de 1 yıl önce Cloud Stinger ve SN-RW1 arasında kalmıştım hangisini alsam diye (Cloud Stinger aldım). Dürüst olayım 200 TL'ye 7.1 ve titreşim motorlu bir kulaklık almak bana göre çok sağlıklı gelmemişti, tabi SN-RW1'in dandik veya kalitesiz olduğundan söz etmiyorum. Zaten ben bu kulaklığı çok kez yere düşürdüm ama SN-RW1 alsaydım titreşim motoru çoktan elimde kalmıştı. Bu arada kulaklığım hâlâ sağlam, bir problemi yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı