Snapchat'teki küfür dava edilebilir mi?

Bu kadar kolay vazgeçtiğine göre aranızda çok ciddi bir ilişki yok sanırım, siz bilirsiniz hocam o zaman. Ama kızda sizin için ailesini karşısına alacak bir irade varsa kesinlikle vazgeçmezdim.

Hocam daha yeni konuşmaya başladık daha lisedeyim sadece gördüm ve hoşuma gitti o kadar öyle büyük bir ilişki yok kız zaten tanımıyorum dedi.

Hocam daha yeni konuşmaya başladık daha lisedeyim sadece gördüm ve hoşuma gitti o kadar öyle büyük bir ilişki yok kız zaten tanımıyorum dedi.
O zaman salla gitsin hocam uğraşmaya değmez.

Adam vurmaktan kolay iş yok Türkiye’de. Abisi 2000₺’ye peynir ekmek gibi silah alınabildiğini bilmiyor galiba. Şu devirde birini tehdit etmek yürek ister. Artık işler yumrukla yürümüyüyor. Tavsiyem ise bence kızdan uzak durun. Eğer konuşmaya devam edecekseniz de kendinizi savunmayı öğrenin derim.

Adam vurmaktan kolay iş yok Türkiye'de. Abisi 2000₺'ye peynir ekmek gibi silah alınabildiğini bilmiyor galiba. Şu devirde birini tehdit etmek yürek ister. Artık işler yumrukla yürümüyüyor. Tavsiyem ise bence kızdan uzak durun. Eğer konuşmaya devam edecekseniz de kendinizi savunmayı öğrenin derim.

Hocam zaten judo maçında gördüm yani bildiklerimi aynısını abisine öğretmis ise biliyordur.
Adam vurmaktan kolay iş yok Türkiye'de. Abisi 2000₺'ye peynir ekmek gibi silah alınabildiğini bilmiyor galiba. Şu devirde birini tehdit etmek yürek ister. Artık işler yumrukla yürümüyüyor. Tavsiyem ise bence kızdan uzak durun. Eğer konuşmaya devam edecekseniz de kendinizi savunmayı öğrenin derim.

Yok hocam konuşmayacağım.

Kardeşini kızını eşini korumayana ne dendiğini biliyorsundur.

Hocam birisi kardeşimi taciz ederse laf atarsa veya saldırırsa tabii ki koruyacağım gerekirse yaşadığına pişman ederim ama efendi efendi biri yazıyor ise arkadaş oluyor ise kız bir şey demiyor ise niye döveyim savunmalık durumu bana da söyleyin bileyim.

Geri
Yukarı