Instagram'dan dava edilebilir miyim?

Instagram yazılımın'da hesapları "Engelle" seçeneği bulunuyor. Karşı taraf'ın yaptığı'da yanlış, sizin de yaptığınız yanlış. Eğer bu konuyla alakalı bir dava açılırsa her iki taraf eşitlenicek.

İyi forumlar. 👋

Instagram yazılımın'da hesapları "Engelle" seçeneği bulunuyor. Karşı taraf'ın yaptığı'da yanlış, sizin de yaptığınız yanlış. Eğer bu konuyla alakalı bir dava açılırsa her iki taraf eşitlenicek.

İyi forumlar. 👋
Ben arkadaşın yaptığını yanlış bulamıyorum. Hak etmesinler. Kimsenin kimsenin huzurunu, ilişkisini bozmaya hakkı yok.

Öyle ama küfürden dava edilebiliyor gerçekten. Cezası da az buz değil, fakat burada taciz var. Azıcık kendine güveniyorsa denesin bakalım dava etmeyi :)
Edilebiliyor da bu kadar ağır küfür değil de anladın sen :D O tarz bir şeyde kendine zarar edersin. En fazla karakola çağırır polis bi terbiye verir eve salar. Öyle anneni şey yapayım diye içeri giren görmedim. Anca avukata verdiğin parayı geri alırsın.

Hakaret etmek ne olursa olsun kabahattir. 3 aydan 2 yıla kadar cezası var. Günlük 20 tl ile 100 tl arasında cezaya çeviriliyor. O yüzden size o tarz söylemde bulunanları polise şikayet edebilirsiniz. Para bile kazanabilirsiniz. Bu tarz şeylerle manevi tazminst davası açan çok kişi var. Özellikle twitterde kendisine kötu sözler söyleyenleri mahkemeye veren çok kişi var.

Hocam ergen olduğu çok belli kimse tacizci de olsa öyle hemen yasak ilişki yaşayalımmı demez, bence Twitter'dan sesinizi duyurun.

Hocam o nasıl giydirmek öyle? Kızların öyle küfür ettiğini bilmiyordum. Keşke hiç küfür etmeseydiniz de dava açsaydınız.
Ya da engelleyin gitsin.

Geri
Yukarı