Snapdragon 695 vs Helio G99

Anlıyorum hocam, teşekkür ederim değerli cevaplarınız için. AMOLED ekran denemek isterdim ama IPS ekranda üzmez hiçbir şekilde sanırım. Realme 9 Pro alacağım, iyi sosyaller.

Hocam merhaba cihazı aldınız mı acaba oyun performansı hakkında bilgi verme şansınız var mı GM 24 Pro ile Realme 9 Pro arasında kaldım.

SD 695, GPU'da %30, CPU'da %10 daha güçlü ve iki bileşende de sadece 1 küsur watt daha fazla yakıyor. ISP, yani fotoğrafçılığı ilgilendiren kısımda da SD 695 epey üstün, özellikle video performansını etkiler bu. Cihazlar nedir?

Hangi işlemcinin kaç watt tükettiğine dair bilgileri nereden öğreniyoruz?

Hocam merhaba cihazı aldınız mı acaba oyun performansı hakkında bilgi verme şansınız var mı GM 24 Pro ile Realme 9 Pro arasında kaldım.
Realme 9 Pro aldim evet. Hangi oyunu istiyorsunuz indirip test edeyim. Suana kadar performansindan memnunum UI'da hos. Tek problemi videoyu gercekten cok kotu cekiyor, video cekecekseniz uzer.

IPS ekran olması üzdü mü?
Hayatimda hic OLED ekran kullanmadim ama uzun sure VA kullanmis birisi olarak IPS'in dezavantaji olan kontrast orani konusunda hic uzuldugumu hatirlamiyorum. 120 HZ'de gayet akici sarjida suanlik iyi gidiyor. Ama sizin yerinizde olsam az koyup a34 almaya calisirim. Biraz pismanim onu yapmadigim icin.

Realme 9 Pro aldim evet. Hangi oyunu istiyorsunuz indirip test edeyim. Şu ana kadar performansindan memnunum UI'da hos. Tek problemi videoyu gercekten cok kotu cekiyor, video cekecekseniz uzer.

Kamera benım için aşırı onemlı degıl rıca etsem MLBB oynama şansınız var mı ısı ve performansını merak edıyorum POCO X3 NFC kullanıyoum şu an aşırı ısınma sorunu var.

Kamera benım için aşırı onemlı degıl rıca etsem MLBB oynama şansınız var mı ısı ve performansını merak edıyorum POCO X3 NFC kullanıyoum şu an aşırı ısınma sorunu var.
15-20 dk oynadim, 60 fps kilidini kaldiramadim ama ultrada hic kasmadan ve cok bir isinma olmadan oynadim.

Realme 9 Pro aldim evet. Hangi oyunu istiyorsunuz indirip test edeyim. Şu ana kadar performansindan memnunum UI'da hos. Tek problemi videoyu gercekten cok kotu cekiyor, video cekecekseniz uzer.

Hocam peki fotoğraf performansı nasıl? Ayrıca güncelleme alması konusunda bir bilginiz var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı