Sniper Elite 3 Gereksiz Fps düşmesi.

Vittorio

Hectopat
Arkadaşlar oyunu satın aldım. Oynuyorum güzel de bir oyun. Fakat oyunda ne hikmetse 5-6 dakikada bir 60 tan 50 civarına düşüyor ve saniyelik takılma oluyor. Bunun nedeni nedir? Oyunun optimizasyonu ile ilgilimi acaba? Ekran kartım Gtx 760. Sorun ekran kartında mı diye diğer oyunları test ediyim dedim. Battlefield Bad Company 2, Mafia 2, Witcher 2, ve COD Ghost' u test ettim. Onlarda böyle bir sıkıntı yok. Diğer bu sıkıntıyı nadir de yaşadığım oyun Asssassin's Creed serisi. Yani ben anlamadım bir türlü benim bilgisayarım mı oyunlar mı problemli çözemedim. Her oyunda olsa en azından sorun pc de diyeceğim ama anlamadım. Yorumlarınızı bekliyorum.

Technopat yöneticilerinden Ali Güngör' ün Sniper Elite 3 incelemesi var. Aynı takılmalar onun videoda da mevcut. Neyseki sorun benden değil oyundan kaynaklıymış. Sniper Elite 2' nin optimizasyonu daha iyiydi. Oyunu sildim 22 tl boşa gitti. Neyse İnşallah COD MW 2 ve 3 indirime girer inşallah. Sniper Elite 3 pişmanlık :(

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı