SNIPER SEE THROUGH vs HAF 912 ADVANCE GX

Umut Byr

Kilopat
Yer
Ankara
400R'ın iç hacmi büyük, HAF 912 çok şık. Bu ikisi arasında ben sadeliği ve malzeme kalitesi açısından 400R derim. Ben de bir 400R kullanıcısıyım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence corsair 400R almalısın neden diye sorarsan malzeme kalitesi olsun iç hacmi hava akımı olsun çok güzel bir kasa dış görünüşü de sade o yüzden bu kasayı öneririm. :)

Bence bulabilirsen 500R. Çünkü hem HDD yuvaları çıkabilir daha uzun ekran kartları için ama zaten çıkarmazsan da şu an piyasadaki her ekran kartı sığıyor. Hem de 400R'dan daha güzel şekil itibariyle. Ama onun dışında kesinlikle 400R. Hem belki ilerde sıvı soğutma falan alırsın o zaman radyatörlerle tam uyumluluk sağlar. Diğer türlü Haf 912 alırsan dışarı takmak zorundasın.

Kimse bileşenlerini sormamış. Sistem bileşenlerin neler? Ona göre bir düşünelim. Corsair 400R çok sade ve hiç hoş bir kasa değil. HAF 912 Advance diyorum.

Malzeme kalitesi olarak ikisi de eşit. Ama dış görünüşte HAF 912 Advanced nakavt ediyor 400R'yi.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı