Snopy FT33C4 yarış direksiyonu kablosunu nerede bulabilirim?

Kart bulamadıysanız ilk önce direksiyonun fotoğraflarını paylaşır mısınız burada?
affansen bey bende snopy ft38c2 direksiyon seti var usb kablosu ve ps2 kablosu koptu yenisini alıcak param yok bütün tamircilere götürdüm hepsi bağlantı şemasını istedi onuda nerden bulucağımı bilemiyorum yardımcı olurmusunuz lütfen

Dosya Ekleri

• resim_2022-07-20_004348536.png
    resim_2022-07-20_004348536.png
    168,2 KB · Görüntüleme: 47
1658347583172.png

Bir tane USB şarj kablosunu alın. Veri aktarma özelliğinin olması gerekiyor. Sonrasına kabloyu ucundan soyduğunuz zaman bu renkleri görmeniz gerekiyor. Ucuz kablolarda renkler değişebilir eğer öyleyse yardımcı olurum. Eğer yukarıdaki gibi çıktıysa direksiyondan gelen kabloların renkleri ile elinizdeki usb kablosundaki aynı renkteki kabloları lehimleyin. Eğer tek sorun oradaki kopukluksa çalışması gerek.

Data kablolarını kontrol edip doğru temas edip etmediğinden emin olun. Elinizde multimetre varsa yeşil ve beyaz kabloyu voltaj kademesinde ölçün.
@Affansen hocam bende snopy rampage rx 3 direksiyon seti var normal çıkışısnda ps2 ve usb çıkışı vardı kablosu koptu ve 11 tane kablo var hangisi usb ye bilemiyorum nasıl bulurum

Eki Görüntüle 1457934

Bir tane USB şarj kablosunu alın. Veri aktarma özelliğinin olması gerekiyor. Sonrasına kabloyu ucundan soyduğunuz zaman bu renkleri görmeniz gerekiyor. Ucuz kablolarda renkler değişebilir eğer öyleyse yardımcı olurum. Eğer yukarıdaki gibi çıktıysa direksiyondan gelen kabloların renkleri ile elinizdeki usb kablosundaki aynı renkteki kabloları lehimleyin. Eğer tek sorun oradaki kopukluksa çalışması gerek.
Hocam geriye kalan kablolar ne olacak?

Yeni konular

Geri
Yukarı