Snopy Rampage SN-R3 Mikrofondan Gelen Garip Ses

Hakan2188

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar yaklaşık 2 ay önce Snopy Rampage SN-R3 marka bir kulaklık aldım. Kulaklıktan gayet memnundum ta ki bu sabaha kadar. Kulaklıktan ''Zzzzzzzzzzzzz'' şeklinde kesilmeyen bir ses geliyor ne yaptıysam çözümünü bulamadım. Farklı bilgisayarlarda da denetim o bilgisayarlarda da yaptı bu sesi. Ne yapmam gerekiyor? Lütfen yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakarta mı bağlı yoksa öndeki portlara mı? Anakarta bağlamak daha sağlıklı. Ön paneldeki portlarda sorun olabiliyor.

Kasada elektrik kaçağı varsa çok kaliteli kulaklıklarda da olabiliyor bu sorun. Varsa dizüstünde veya başka bir sistemde deneyin. Ancak Snopy gibi bir markadan ne kadar verim alabileceğiniz de tartışma konusu. İmkan varsa iade falan edin.

Akif hocama katılıyorum elektrik kaçağı veya statik elektrikte böyle sorunlar oluyor mümkünse başka bir cihazda deneyin kulaklığı ancak Snopy'nin ürünleri kronik sorunları çok olan bir takım ürünler getiriyor. Eğer sorun hala devam ederse garantiye gönderin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı