Snopy Rampage SN-R4 veya SN-R3?

Bende r3 var gayet guzel 48 tl ye aldim tavsiye ederim saten r4 le arasindaki fark sadece görünüş ten ibaret
bosuna para farki verme derim microfonuda gayet iyi almani öneririm
R3 FOREVER!!!!!

Bende r3 var gayet guzel 48 tl ye aldim tavsiye ederim saten r4 le arasindaki fark sadece görünüş ten ibaret
bosuna para farki verme derim microfonuda gayet iyi almani öneririm
R3 FOREVER!!!!!
Mikrofon hakkında görüşlerin nedir veya ses açısından ? Çünkü cs oyuncusuyum mic ve ses rahat kasmam lazım. Görüşlerini bekliyorum.

Gayet guzel agzina fazla yakin degil yani ses patlamalari olmuyo bende cs go oyuncusuyum oyun ici gayet rahat konuşabilirsin almani tavsiye ederim.
Tabi mic ayari yaparak performansi artirabilirsin ben yapmadim ama sen bu konularda bilgiliysen yaparsin.

Gayet guzel agzina fazla yakin degil yani ses patlamalari olmuyo bende cs go oyuncusuyum oyun ici gayet rahat konuşabilirsin almani tavsiye ederim.
Tabi mic ayari yaparak performansi artirabilirsin ben yapmadim ama sen bu konularda bilgiliysen yaparsin.
Bir sorum daha var kardeşim mikrofon kısa gibi duruyor ağıza kadar yetişiyor mu ? (Pardon söylemişsin zaten)

Nasi deyim sana dudaginin tam bittigi yere geliyor ama bu bir ozellik dezavantaj deyil ses patlamalari olmamasi icin yapilmis gayet guzel ayruca bu mesafe r4 daha kisa

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı