Snopy Rampage SN-R9 Malzeme Kalitesi ve Ses Sorunu

Mehmet07-0

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar, Snopy Rampage SN-R9 marka kulaklık aldım. Açıkçası daha fazla bir bütçe ayırmıştım ama sonradan çıkan bazı nedenlerden bunu aldım. Daha önceden kırmızı renklisini kullanmıştım ses ve mikrofon kalitesinden memnun kalmıştım. Tek problemi malzeme kalitesinin kötü olması ve kulaklara fazla baskı uygulamasıydı. Şimdiyse kırmızı değil de mavi renklisini aldım ve tek oynadığım oyun sayılabilecek olan CS:GO girdiğim zaman haritalarda arka planda boğuk bir ses var böyle rüzgar sesi gibi. Tam olarak anlamadım. Ve oyunun sesleri de normalden az geliyor gibi. Daha önceden kırmızı renklisini kullandığımı söylemiştim ve çok memnun kaldıgımı. Ondan sonra bir süre Samsung telefon kulaklıgımı kullanıyordum ve yine çok memnundum :) Acaba alışkanlıktan dolayı mı farklı geldi? Çünkü aynı markanın sadece farklı rengi. Gerçi birkaç yerinde ufak görünüm değişiklikleri de var. Yoksa bir problem var da iade mi etmeliyim? İade edip güvendiğim bir firmadan kırmızı renklisini aldım. Evet güven olayını da unuttum onu da ekleyeyim. Mavi renklisini pekte tanımadıgım bir siteden sipariş üzerine aldım. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Edit: Arkadaşlar rastgele iki adet video açtım birinde o boğuk ses varken diğerinde tamamen sıfır ses var. Açıkçası bu ses takıntı halini aldı bende bir inceleyip bana kendi kulaklıklarınızdan gelen ses var mı yok mu bir söyler misiniz? Acaba benim kulaklığım mı bozuk yoksa bu herkeste olan normal bir ses mi anlamadım.

Arka planda ses olmayan video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arka planda ses olan video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bir de ricam; CS:GO Dust 2 haritasında bir dakika falan oynayıp arka plandan boğuk, rüzgar sesine benzer bir ses geliyor mu bakabilir misiniz arkadaşlar?

Şimdiden hepinize çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, Snopy Rampage SN-R9 marka kulaklık aldım. Açıkçası daha fazla bir bütçe ayırmıştım ama sonradan çıkan bazı nedenlerden bunu aldım. Daha önceden kırmızı renklisini kullanmıştım ses ve mikrofon kalitesinden memnun kalmıştım. Tek problemi malzeme kalitesinin kötü olması ve kulaklara fazla baskı uygulamasıydı. Şimdiyse kırmızı değil de mavi renklisini aldım ve tek oynadığım oyun sayılabilecek olan CS:GO girdiğim zaman haritalarda arka planda boğuk bir ses var böyle rüzgar sesi gibi. Tam olarak anlamadım. Ve oyunun sesleri de normalden az geliyor gibi. Daha önceden kırmızı renklisini kullandığımı söylemiştim ve çok memnun kaldıgımı. Ondan sonra bir süre Samsung telefon kulaklıgımı kullanıyordum ve yine çok memnundum :) acaba alışkanlıktan dolayı mı farklı geldi? Çünkü aynı markanın sadece farklı rengi. Gerçi birkaç yerinde ufak görünüm değişiklikleri de var. Yoksa bir problem var da iade mi etmeliyim? İade edip güvendiğim bir firmadan kırmızı renklisini aldım. Evet güven olayını da unuttum onu da ekleyeyim. Mavi renklisini pek de tanımadıgım bir siteden sipariş üzerine aldım. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

edit: arkadaşlar rastgele iki adet video açtım birinde o boğuk ses varken diğerinde tamamen sıfır ses var. Açıkçası bu ses takıntı halini aldı bende bir inceleyip bana kendi kulaklıklarınızdan gelen ses var mı yok mu bir söyler misiniz? Acaba benim kulaklığım mı bozuk yoksa bu herkeste olan normal bir ses mi anlamadım.

Arka planda ses olmayan video:

Arka planda ses olan video:

Bir de ricam; CS:GO Dust 2 haritasında bir dakika falan oynayıp arka plandan boğuk, rüzgar sesine benzer bir ses geliyor mu bakabilir misiniz arkadaşlar?

Şimdiden hepinize çok teşekkür ederim.

Reis aynı durumdayız. Bende de o kırmızıdan vardı, maviyi aldım. Resmen rezalet ses ya, cızırtlı gidiyor ya da çok az aldığım ses boğuk kısık kötü mavileri böyle midir ne anlamadım.

Geri
Yukarı