Snopy Rampage SN-R9 sol kulaklıktan ses gelmeme sorunu

Elyesa54

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar ben 4 gün önce Snopy Rampage SN-R9 oyuncu kulaklığı aldım kulaklık sorunsuz çalışıyor lakin bilgisayara taktığım zaman sol tarafından ses gelmiyor. Realtek en günceli ayarlardan falan denedim maalesef çözemedim şunu.
Anlayacağınız sol tarafı bilgisayara takılınca çalışmıyor yardım lazım cevaplarınızı bekliyorum.

Ben de aynı kulaklığı kullanıyorum ve bende sorun yok. 3 Haftadır falan sıkıntısız kullanıyorum. Kulaklığı imkanınız varsa başka bir bilgisayarda da deneyin. Eğer aynı şeyi yapıyorsa garantiye veya aldığınız mağazadan değişime ya da iadeye gönderebilirsiniz. Sonuçta daha 4 gün olmuş.

Arkadasşlar yaklasık 1 ay oldu kulaklığı alalı o bütçeyle alınabilecek en iyi kulaklık diyebilirim gayet rahat kulağını kafanı acıtmıyor ses ve bas olarak bana yeterli ve gayet de güzel sesde boğukluk yok herkese öneririrm bu arada n11 den aldım ben hiçbir sekilde sıkıntı cıkmadı

Arkadasşlar yaklasık 1 ay oldu kulaklığı alalı o bütçeyle alınabilecek en iyi kulaklık diyebilirim gayet rahat kulağını kafanı acıtmıyor ses ve bas olarak bana yeterli ve gayet de güzel sesde boğukluk yok herkese öneririrm bu arada n11 den aldım ben hiçbir sekilde sıkıntı cıkmadı
Bende N11'den aldım ama sol tarafından ses gelmiyor.Garantiye gönderirsem alırlar mı daha 1 ay oldu.

Bendede sn r9 vardı,bimeksten almıştım.Çok sıkıntılı bir kulaklık.İşim bittiğinde kutusunda saklamama rağmen en fazla 1 hafta sağlam kalıyordu.mümkünse iade edin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı