Snopy SG-301 Gamepadi PC'nin Görmemesi

HolyAshura

Kilopat
Daha fazla  
Yeni aldığım Snopy SG-301 Gamepad bugün itibariyle çalışmamaya başladı. 1-2saat önce FIFA 18 oynuyordum sonra çıkardım ve normal bir şekilde masaya bıraktım. Tekrar taktığımda ışığı yanıyordu fakat bilgisayar kolu görmüyordu. Driverları silmeyi denedim fakat driverları bulamadım. Driver CD'si var fakat laptop olduğu için takacak yer yok. Bu sorunu yaşayan, çözümünü bilen yazarsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni aldığım Snopy SG-301 Gamepad bugün itibariyle çalışmamaya başladı. 1-2saat önce FIFA 18 oynuyordum sonra çıkardım ve normal bir şekilde masaya bıraktım. Tekrar taktığımda ışığı yanıyordu fakat bilgisayar kolu görmüyordu. Driverları silmeyi denedim fakat driverları bulamadım. Driver CD'si var fakat laptop olduğu için takacak yer yok. Bu sorunu yaşayan, çözümünü bilen yazarsa sevinirim.
Büyük ihtimal kolu kullanmadığın için uyku moduna geçiyor. Select ya da start tuşuna basarsan uyku modundan çıkacaktır. Olmazsa ortadaki büyük tuşa basmayı dene.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı