Elektronik Snopy SN-130 mikrofon 33 TL (Kargo bedava)

Muhtemelen eskiden kalmış bir ilan ve satıcı fiyatını değiştirmeyi unutmuş ama bakalım ne olacak.
Ben de öyle düşünüyorum ama satıcının profiline girip yeniden eskiye sırala diyince en yeni ürün bu gözüküyor.

Edit: Alıcı ödemeli kargo diye bir şey var umarım biliyorsunuzdur @blud @SadeceYiğit
1716768817957.png

Son düzenleme:
Ben de öyle düşünüyorum ama satıcının profiline girip yeniden eskiye sırala diyince en yeni ürün bu gözüküyor.

Eki Görüntüle 2205834
Tamam demek istediğim satıcı onu yanlış girdi muhtemelen, kargo ücreti de üstüne binecek fiyatın. Anlatmak istediğim bu.

Aldığım en fiyat performans ürünlerden biri.
Yıllar önce 6 liraya falan almistim kargo dahil.
Hâlâ ara ara diger mikrofonlarım bozuldukça kullanıyorum. Semih şentürk gibi yedektir.😃

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
sesi kotu degil gibi.

Sesi gayet yeterli benim gibi sesli sohbeti bulunan oyunlarda takım sohbeti için kullanacak olanlara fazlası ile yeter 2 adet sipariş ettim 1 tane yedekte bulunsun.

Kargo bedava olması şaşırtıcı. 33 TL'ye alınabilecek en iyi şey olabilir, ses kalitesi kötü bile olsa 33 TL olduğunu düşünmek lazım.

Bende bu üründen var mı 20 liraya falan almıştım 10 numara ürün vallahi.

Geri
Yukarı