Snopy V5H Xbox Series S uyumlu mu?

Xbox ve PS olan hiçbir cihazla uyumlu değildir ve sadece 180 derece dönüyor. O paraya asla değmez.
Arkadaşım da var bizim eve getirecekti beraber oynuyacaktik. YouTube'dan bir kaç videoya baktım kuruluyor ama?

Xbox ve PS olan hiçbir cihazla uyumlu değildir ve sadece 180 derece dönüyor. O paraya asla değmez.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
video bu.

Son düzenleme:
Arkadaşım da var bizim eve getirecekti beraber oynuyacaktik. YouTube'dan bir kaç videoya baktım kuruluyor ama?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
video bu.
PXN V3 hocam bu Snopy ile uzaktan yakından alakası yok.

Peki ilerleyen zamanda almak istiyorum bir tane direksiyon seti. Pek pahalı olmasın Xbox uyunmlu bir şey biliyormusun?
Xbox için en ucuz 2. el Thrustmaster TMX Pro öneririm. 6000 civarına satılıyor. G29'dan iyi direksiyondur. Onun altındaki Xbox uyumlu direksiyonlar (Rampage gibi) vasat direksiyonlardır.

Xbox için en ucuz 2. el Thrustmaster TMX Pro öneririm. 6000 civarına satılıyor. G29'dan iyi direksiyondur. Onun altındaki Xbox uyumlu direksiyonlar (Rampage gibi) vasat direksiyonlardır.
Yaşadığım şehirde ikinci el olarak bulabileceğimi sanmıyorum. Maksimum 4 bin liralık varsa o iyi olur heves atmak için almak istiyorum. T80 iyimidir?

Yeni konular

Geri
Yukarı