Snowman M200 AM4 montajı nasıl yapilir?

Drachen R50

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
AM4 için bir aparat goremedim kutuda, yardimci olur musunuz?

R3 3100.
ASUS B550M-A
Sharkoon RGB Flow.

Kirilmaz merak etmeyin. Bende ilk taktigimda kirilacak diye korktum. Ama baski uygulamak sart.

Ürün yamuldu hocam. Nerede hata yapıyorum? Anakarti kasadan çikartmam mi gerekiyor?

Dosya Ekleri

• IMG_20221004_183525.jpg
    IMG_20221004_183525.jpg
    99,8 KB · Görüntüleme: 30
Kötü ürün zaten kırık çıktı, yamuk çıktı, diyerek iadeyi basın gitsin. Yerine uygun sayılabilecek fiyata SilverStone KR03 alınabilir.

05 Mart, Cts|

M**** D****** (37) - Ankara
Ürünün sıkıştırma mandalı daha takmak isterken kırıldı. Çok zayıf bir malzemeden yapılmış.

21 Temmuz, Per|

n*** y******* (38) - Burdur
Sogutucu panelleri egik geldi kutunun icine korumak icin birseyler konulabilir

12 Ağustos, Cum|

E*** K**** (22) - Aksaray
Mandalın birisi kırık ve am4 sokete cok zor oldu begenmedim ama mecburiyetten dolayı iade de etmedim.

01 Ekim, Cts|

R******* R******* - Manisa
Paketleme BERBAT. Fanı kırık halde geldi. İlk başta farketseydim %100 iade ederdim 😡

21 Ekim 2021, Perşembe|

A****** Y***** (41) - İstanbul
Tamam f/p ürünü ama alttaki yay çelik bile değil, mandala bastırmamla birlikte kırıldı. Garanti dışı dediler :(

Kötü ürün zaten kırık çıktı, yamuk çıktı, diyerek iadeyi basın gitsin. Yerine uygun sayılabilecek fiyata SilverStone KR03 alınabilir.

05 Mart, Cts|

M**** D****** (37) - Ankara
Ürünün sıkıştırma mandalı daha takmak isterken kırıldı. Çok zayıf bir malzemeden yapılmış.

21 Temmuz, Per|

n*** y******* (38) - Burdur
Sogutucu panelleri egik geldi kutunun icine korumak icin birseyler konulabilir

12 Ağustos, Cum|

E*** K**** (22) - Aksaray
Mandalın birisi kırık ve am4 sokete cok zor oldu begenmedim ama mecburiyetten dolayı iade de etmedim.

01 Ekim, Cts|

R******* R******* - Manisa
Paketleme BERBAT. Fanı kırık halde geldi. İlk başta farketseydim %100 iade ederdim 😡

21 Ekim 2021, Perşembe|

A****** Y***** (41) - İstanbul
Tamam f/p ürünü ama alttaki yay çelik bile değil, mandala bastırmamla birlikte kırıldı. Garanti dışı dediler :(
O kadar ifrit oldum ki parçalamak daha cazip geldi. Giden 120 lira olsun.

Geri
Yukarı