Snowman T4 alınır mı?

Hayırlı olsun hocam şimdikten ayrıca iyi bir termal macun al keyfini çıkar cooler MasterGel regular 5 w/m-k iletkenligi var kullanıyorum çok iyi tavsiye ederim ikisi çok iyi akar.

Ayrıca senin işlemciyle bir arkadaş yorum yapmış belki faydası olur yorum ilgisayar donanımı üzerine çalışıyorum. Daha önce sıvı soğutma ve kule tipi birçok soğutucu kullandım. Ürünü alırken fandan memnun kalmazsam daha güçlü elimde bulunan bir fanla değiştiririm diye düşünüyordum. Ancak stres testinde Ryzen 2600 @ 4.1 GHz 45 dereceyi aşmadı. Bu tür kule tipi sogutucularda blok çok önemli. Fan da beklediğimden daha sessiz ve gayet yeterli. Kısacası kule tipi 400 TL civarında diğer markalardansa kesinlikle tavsiye ederim.
Kral zahmet verdigin için teşekkür ederim, termal macun olarak Xigmatek PTI G3606 5w/mk macunum var iş görür sanırsam. Biraz çamur gibi ama olsun:D ben de zaten 1.2v 3.9 Ghz'de kullanacağım bakalım ürün gelince seni etiketlerim testlere :D

Kral zahmet verdigin için teşekkür ederim, termal macun olarak Xigmatek ptı G3606 5w/mk macunum var iş görür sanırsam. Biraz çamur gibi ama olsun:D ben de zaten 1.2v 3.9 GHz'de kullanacağım bakalım ürün gelince seni etiketlerim testlere :D

Ayını degere sahip kullanmadım ama çok da fark olmaz Cooler Master'la benim de merakım var sogutucu donanım vs oradan çok yöntem denedim 😁 degerleri paylaşırsın montajını yaparken dikkat et de T4 yaprakları biraz hassas egersen performans gg şimdikten hayırlı olsun.

Ayını degere sahip kullanmadım ama çok da fark olmaz Cooler Master'la benim de merakım var sogutucu donanım vs oradan çok yöntem denedim 😁 degerleri paylaşırsın montajını yaparken dikkat et de T4 yaprakları biraz hassas egersen performans gg şimdikten hayırlı olsun.
Yaprak dediğin yer tam olarak neresi ? :D bugün ben m200'ü söktüm kasa değişirken geri taktım. Aida 64 ve Cinebenchte 69 dereceyi geçmeyen bilgisayar direkt kapanmaya başladı :D Üzerine felaket bastırmıştım o yaprak mı eğildi acaba?

Yaprak dediğin yer tam olarak neresi? :D bugün ben M200'ü söktüm kasa değişirken geri taktım. AIDA 64 ve Cinebench'te 69 dereceyi geçmeyen bilgisayar direkt kapanmaya başladı :D üzerine felaket bastırmıştım o yaprak mı eğildi acaba?

Muhtemel raijintek sogutucuda başıma gelmişti bilgisayar volkana dönmüştü iki üç ızgara egildi diye kenarlardan tutarken fazla baskı uygulama yeter sorun olmaz.

Muhtemel raijintek sogutucuda başıma gelmişti bilgisayar volkana dönmüştü iki üç ızgara egildi diye kenarlardan tutarken fazla baskı uygulama yeter sorun olmaz.
Kral bastırmadan takmak için bi kolay yol var mı eziyet bunu takması montajlı anakarta takıyorum direkt :D

Hocam ben de M200 1 saat önce aldım :D çok ses çıkarıyor mu?
Gayet güzel aşırı bir sesi yok zaten fanı 9mm ve AMD Ryzen 5 2600'ün stok fanından çok daha iyi.

@BeratKRCM şimdi geldi monte ettim, fakat pwm olarak gözüküyor biosta ve aşırı sesli çalışıyor son hızda. Bende smart fan mode aldım. Sıcaklık aşırı fark etti. Cinebenchte 58 dereceyi geçmedi... Fakat bu fan mode'unu internette araştırdığımda DC modda kullanın diyorlar ama benim işlemcimin voltajı sabit olduğu için mi DC voltaj ayarı bulamıyorum BIOS'ta ? Smart fan mode yazanı seçtim ne yapmalıyım?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı