Snowman T4 alınır mı?

mrcircusshot

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, işlemcim Ryzen 5 2600, anakartım MSI B450M-A Pro Max.
Snowman T4 işlemci fanının 230 lira gibi bir fiyatı var. 120W TDP desteği ve 4 bakır borulu olması cazip geldi. Fakat fan hızı 1300 RPM gözümü korkutuyor. Sizce bu fiyata bundan daha iyisi var mı?

Snowman T4.

Merhaba, işlemcim Ryzen 5 2600, anakartım MSI B450M-A Pro Max.
Snowman T4 işlemci fanının 230 lira gibi bir fiyatı var. 120W TDP desteği ve 4 bakır borulu olması cazip geldi. Fakat fan hızı 1300 RPM gözümü korkutuyor. Sizce bu fiyata bundan daha iyisi var mı?

Snowman T4.

Yeterli ve güzel bir sogutucu alınır ayrıca 1300 RPM ideal CFM degeri önemli ayrıca sessiz sogutucu.

Peki sizce ID-Cooling markasının bu linkteki soğutucusu mu yoksa Snowman T4 mü tercih etmeliyim?

ID-Cooling önermem kaliteli gibi gözüksede performans olarak üzer T4 kullanmış biri olarak diyorum düşünme bile alternatif istersen de

Dark Freezer X94bl​

ID-Cooling önermem kaliteli gibi gözüksede performans olarak üzer T4 kullanmış biri olarak diyorum düşünme bile alternatif istersen de.

Dark Freezer X94bl​

Dark Freezer X94bl montajı çok zor ama ona göre tercih et fakat T4 güzel bence​

ID-Cooling önermem kaliteli gibi gözüksede performans olarak üzer T4 kullanmış biri olarak diyorum düşünme bile alternatif istersen de

Dark Freezer X94bl​

Dark Freezer X94bl montajı çok zor ama ona göre tercih et fakat T4 güzel bence​

Şu an kullandığım Snowman M200 9mm fanlı model kasama bu şekilde oluyor, sizce T4 sığar mı?

Maksimum CPU Soğutucu Yüksekliği: 160
Kasa Boyutları: 380 X 205 X 430

T4 Boyutları: 128 X 80 X 155

Dosya Ekleri

• u1.jpg
    u1.jpg
    75,7 KB · Görüntüleme: 26
Hocam kasa çok bilindik bir kasa değil OEM diyeyim, bu kasa
Bu kasayla bire bir aynı ölçüsü ve her şeyi. Buradakinin logo basılmamış hali.

Ustam arkada ki fan 12 cm hala boş yer gözüküyor sıgar sorun olmaz ama T4 al Dark'ı tavsiye etmem alternatif olarak önerdim ayrıca bulabilirsen Akasa sogutucular da çok performanslı T4 sıgar kasana.

O zaman T4 hayırlı olsun diyelim :D

Hayırlı olsun hocam şimdikten ayrıca iyi bir termal macun al keyfini çıkar cooler MasterGel regular 5 w/m-k iletkenligi var kullanıyorum çok iyi tavsiye ederim ikisi çok iyi akar.

O zaman T4 hayırlı olsun diyelim :D

Ayrıca senin işlemciyle bir arkadaş yorum yapmış belki faydası olur yorum ilgisayar donanımı üzerine çalışıyorum. Daha önce sıvı soğutma ve kule tipi birçok soğutucu kullandım. Ürünü alırken fandan memnun kalmazsam daha güçlü elimde bulunan bir fanla değiştiririm diye düşünüyordum. Ancak stres testinde Ryzen 2600 @ 4.1 GHz 45 dereceyi aşmadı. Bu tür kule tipi sogutucularda blok çok önemli. Fan da beklediğimden daha sessiz ve gayet yeterli. Kısacası kule tipi 400 TL civarında diğer markalardansa kesinlikle tavsiye ederim.

Geri
Yukarı