İnceleme Snowman T4 RGB çift fan

Ryzen 3200G test vidoesunu izledim. GTX 1050 kadar FPS veriyor BF 1'de gercekten oyle mi? Oyun oynuyor musunuz? Gercekten kaliteli islemciymis.

İşinize yaradıysa ne mutlu size, hayırlı olsun. Tasarımı pek hoş gelmedi bana.

İşinize yaradıysa ne mutlu size, hayırlı olsun. Tasarımı pek hoş gelmedi bana.
Bana da hoş gelmemişti meğer üstteki plakadanmış. Alyan bulursam çıkarırım orayı. En azından RGB'yi sökünce bir şeye benzedi.

Ryzen 3200G test vidoesunu izledim. GTX 1050 kadar FPS veriyor BF 1'de gercekten oyle mi? Oyun oynuyor musunuz? Gercekten kaliteli islemciymis.
BF1'de denemedim ancak 3200G iyi RAM'lerle gayet iyi performans veriyor: [İnceleme] Ryzen 3200G APU sistem

Teşekkür ederim hocam.

Arkadaşlar alyan buldum üstteki plakayı söktüm. Çok daha güzel oldu bence adama benzedi. Çıkan LED'li parçayı da alttaki delikli yüzeyin altına yapıştırdım. RGB olduğu için +50 FPS falan kazandırdı.

4 GHz ve -0.102V UV ile 20 dakika Prime95 Small FFT işkence testinde sıcaklık testi sonucunda en fazla 63.4 dereceyi gördük ve hiçbir çekirdek başarısız olmadı. Small FFT'yi bilmeyenler varsa şöyle bir örnek vereyim. CPU-Z'deki tüm çekirdekleri stres testine sokunca en fazla 56 dereceyi görüyor işlemci ki bu 56 derece Prime95 testinden hemen sonra başlatırsam ulaşıyor. İşlemci serinken başlatınca birkaç derece daha fark olabiliyor. Small FFT'nin nasıl bir işkence olduğunu anlatmak için belirttim. Teşekkürler. İşlemciyi böyle kullanacağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…